Víkendové pobyty v Praze

Česká metropole láká tuzemské i zahraniční návštěvníky na výjimečné památky, kulturní zážitky, vynikající restaurace i skvělé možnosti nakupování. Užijte si víkend v Praze přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v pěkné budově, která nás hned zaujala. Pokoj byl sice menší, ale moderní a útulný. Potěšila nás hlavně láhev sektu na uvítanou a parádní byly i snídaně - bohatý bufet, kde nechybělo šampaňské, fresh džus a spousta dobrot.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Na pobyt jsme se vydaly v rámci víkendové návštěvy Prahy. Měly jsme celodenní program, a tak jsme hledaly levné ubytování v centru města. Pokoj nás velice překvapil - byl opravdu veliký a pohodlně zařízený. Až nám bylo líto, že jsme tam nemohly strávit více času. Snídaně byla velice dobrá a obsluha milá. Pobyt předčil naše očekávání a můžeme ho doporučit. Navštívily jsme centrum Prahy, Národní muzeum a Svět medúz. Z gastrozážitků doporučujeme cukrárnu Myšák, kde jsme měly vynikající dukátové buchtičky.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Česká metropole má co nabídnout každému. Malebné centrum s úzkými uličkami a památkami světového významu, spoustu slavných divadel, galerií a muzeí, nepřeberné množství restaurací všech světových kuchyní i parádní možnosti pro nakupování. Vydejte se do Prahy na víkend a využijte její nekonečné možnosti.

Praha je se svými zákoutími a množstvím parků a zeleně ideálním místem pro romantický pobyt. Během dne můžete objevovat krásy hlavního města nebo se vydat za kulturními zážitky. Energii poté doplníte ve vyhlášených restauracích.

V porovnání s jinými světovými metropolemi je Praha relativně malá, a tak vzdálenosti mezi památkami nejsou velké a všude se snadno dostanete hromadnou dopravou. I tak ale budete po dni stráveném výlety po památkách nejspíš padat únavou. Večer tak zajisté přijde vhod možnost nerušeného odpočinku ve wellness. Další den se pak vzbudíte jako znovuzrození a natěšení na prozkoumávání dalších kouzelných pražských míst.

Stejně jako v jiných velkých městech, i v Praze je doprava hustá a parkovacích míst je málo. Pokud se tedy do metropole chystáte autem, zajisté oceníte, když bude součástí balíčku parkování zdarma.