Pobyty v Podhájské

Užijte si dovolenou u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Vyberte si z naší široké nabídky a zvolte si pobyt plný wellness a procedur přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Quatro je naším partnerem v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojených zákazníků. I já sám jsem tam byl už několikrát. Quatro je pro mě jistota - vždy čisté, cenově dostupné ubytování s milým personálem. A díky tomu, že jde o více penzionů, vždycky najdete nějaké volné termíny.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu


Slovenské městečko Podhájska leží v okrese Nové Zámky. Najdete tu několik krásných kostelů, nedaleko leží také klášter Mariánská Čeľaď či Poutnické místo Studnička. Hlavním důvodem, proč sem míří turisté z celého Slovenska i okolních států, jsou však lázně.

Za koupáním a lenošením do Podhájske

Od roku 1973 bylo v Podhájske v provozu termální koupaliště. To funguje dodnes, nyní však už bez minerální vody. Lenošit tu můžete v několika vnitřních i venkovních bazénech, nechybí ani tobogány a další atrakce pro děti i dospělé. V areálu se nachází také oblíbené Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

To pořád není vše. Přímo v Podhájske najdete i Římské lázně s velkým sedacím bazénem, vířivkou, Kleopatřinou lázní, saunami i kosmetikou a pedikúrou. S dětmi zase můžete navštívit 3D kino Central Park.

Pokud chcete mít jistotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívejte se po značce "Osobně ověřeno", která je stvrzením toho, že minimálně jeden člen z týmu Travelkingu hotel osobně navštívil a užil si v něm parádní dovolenou.