Pobyty v Podhájské

Užijte si dovolenou u slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. Vyberte si z naší široké nabídky a zvolte si pobyt plný wellness a procedur přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nám líbil a užili jsme si ho, určitě bychom se příště zdrželi o nějaký den déle. Největší výhodou penzionu Quatro je bezesporu fakt, že se nachází v těsné blízkosti termálního koupaliště. Odpadne vám tak starost přejezdu autem či dlouhá docházková vzdálenost, což může být velké plus pro starší osoby nebo rodiny s dětmi. Chutnaly nám také snídaně s pestrým výběrem jídel. K výletu můžeme v okolí určitě doporučit město Stupava a jeho krásný park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Slovenské městečko Podhájska leží v okrese Nové Zámky. Najdete tu několik krásných kostelů, nedaleko leží také klášter Mariánská Čeľaď či Poutnické místo Studnička. Hlavním důvodem, proč sem míří turisté z celého Slovenska i okolních států, jsou však lázně.

Za koupáním a lenošením do Podhájske

Od roku 1973 bylo v Podhájske v provozu termální koupaliště. To funguje dodnes, nyní však už bez minerální vody. Lenošit tu můžete v několika vnitřních i venkovních bazénech, nechybí ani tobogány a další atrakce pro děti i dospělé. V areálu se nachází také oblíbené Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

To pořád není vše. Přímo v Podhájske najdete i Římské lázně s velkým sedacím bazénem, vířivkou, Kleopatřinou lázní, saunami i kosmetikou a pedikúrou. S dětmi zase můžete navštívit 3D kino Central Park.

Pokud chcete mít jistotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívejte se po značce "Osobně ověřeno", která je stvrzením toho, že minimálně jeden člen z týmu Travelkingu hotel osobně navštívil a užil si v něm parádní dovolenou.