Dovolená v Belianských Tatrách

Krásné pohoří Belianske Tatry se nachází v obležení národních parků Vysoké Tatry a Poloniny. Poznejte je díky husté síti turistických stezek i cyklotras. Výjimečný pohled na široké okolí se vám naskytne ze Stezky v korunách stromů.

Načítám nabídky...


Belianské Tatry vás uchvátí na první pohled svými bělostnými vápencovými a břidlicovými skalami a rozkvetlými loukami. Ačkoliv se nacházejí vedle hned dvou nádherných národních parků, Vysokých Tater a Pienin, svou krásou a rozmanitostí se jim rozhodně vyrovnají.

Na co se můžete těšit během pobytu v Belianských Tatrách?

Skvělým výchozím bodem pro turisty, běžkaře i lyžaře je obec Ždiar. Přímo v ní můžete navštívit Lidové muzeum – Ždiarsky dům, kde se dozvíte více o historii a životě místních obyvatel. Středisko Bachledka Ski & Sun vás nadchne v každém ročním období: v létě si užijete jízdu na nejdelší bobové dráze v Tatrách, v zimě vám čeká skvělá lyžovačka na celkem 10 sjezdovkách. Ze střediska se lze také dostat na Chodník korunami stromů Bachledka.

Pokud vám na dovolené v Belianských Tatrách bude chybět odpočinek i zábava ve vodě, vydejte se do nedalekého Thermal Parku Vrbov. Perfektní odpočinek si můžete užívat každý den dovolené přímo ve vašem ubytování. Stačí, pokud si zarezervujete pobyt v ubytování s vlastním wellness centrem.