Pobyt se zapůjčením Nordic Walking holí

Krásná příroda, zdravý pohyb a aktivní odpočinek – to vše vás čeká, pokud si vyberete pobyt se zapůjčením Nordic Walking holí. Na procházkách nádhernou krajinou v Česku i zahraničí poznáte spoustu zajímavých míst a zároveň prospějete svému tělu. Tak kam to bude?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Neradi lenošíte a dovolenou bez pohybu si neumíte představit? Pak jsou pro vás pobyty s možností zapůjčení Nordic Walking holí tou správnou volbou. Hole pro tzv. severskou chůzi, která prospívá zdraví celého těla a fyzické kondici, si jednoduše půjčíte ve svém ubytování.

Pobyt s Nordic Walking holemi prospěje vašemu zdraví

Vydáte-li se na procházku s Nordic Walking holemi, potěšíte své tělo i duši. Tato oblíbená fyzická aktivita zapojuje do pohybu celé tělo, a tak posiluje svalstvo a přispívá celkové zdravotní kondici. Chůze v tichu přírody vám prospěje i psychicky, prokazatelně snižuje stres a pomůže vám alespoň na chvíli zapomenout na všední starosti.

Možnost rekreace v přírodě skvěle doplňují wellness služby, které si dopřejete po návratu z dobrodružných výletů. Odpočinete si ve vířivce, prohřejete unavené tělo v sauně nebo se necháte hýčkat profesionálními maséry.