Dovolená v Miskolci

Pokud hledáte lázeňský pobyt v Maďarsku, na který jen tak nezapomenete, pak navštivte město Miskolc (česky Miškovec) a jeho slavné jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Během dovolené si zaplavte a relaxujte v prostorách, které termální voda utvářela po tisíce let.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Miskolci jsme s rodinou nikdy nebyli, ale příjemně nás překvapilo, když jsme zjistili, kolik skvělých věcí se tu dá dělat! V penzionu nás srdečně přivítali a dostali jsme pohodlný pokoj s krásným výhledem na hrad Diósgyőr. Díky polopenzi jsme ochutnali několik znamenitých jídel. Užili jsme si koupání v jeskynních lázních, navštívili jsme Pohádkovou zahradu, hráli si v pizzerii, běhali po Náměstí hrdinů, potkali různá zvířátka a dali si oběd s výhledem na Lillafüredu. Celkově vzato to byl prostě báječný víkend!”

Judy Bérczes
Judy Bérczes
Influencer

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Maďarské městečko Miskolc (česky Miškovec) toho nabízí opravdu mnoho, proto rozhodně stojí za návštěvu. Na své si tu přijdou milovníci odpočinku a lázní, ale také nadšenci do historie, přírody a zvířat. Pokud si pro svůj pobyt zvolíte ubytování s vlastním wellness, těšte se také na lenošení ve vířivce, sauně či bazénu.

Do Miskolce za unikátními lázněmi i historií

Největším lákadlem Miskolce jsou bez pochyby unikátní jeskynní termální lázně Miskolc Tapolca. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu jedinečným zážitkem, který je ještě k tomu blahodárný pro vaše tělo. Najdete tu celkem 10 bazénů - termální, římský, pod hvězdnou oblohou a na své si přijdou i děti.

Pokud zrovna nebudete relaxovat, vydejte se prozkoumat centrum Miskolce. Najdete tu krásný gotický kostel i řecký ortodoxní kostel, dále hrad Diósgyőr se čtyřmi typickými věžemi. S dětmi zavítejte do místní Zoo, která je nejstarší v celém Maďarsku. Jen 12 km od Miskolce pak leží rekreační oblast Lillafüred.

Pokud chcete mít jistotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívejte se po značce "Osobně ověřeno", která je stvrzením toho, že minimálně jeden člen z týmu Travelkingu hotel osobně navštívil a užil si v něm parádní dovolenou.