Hotely Pytloun

Zažijte pravou českou pohostinnost díky známé síti hotelů Pytloun. Lahodnou kuchyni a komfortní pokoje si můžete vychutnat ve 13 designových hotelech i tradičních penzionech. Hotely Pytloun najdete jak v centrech historických měst, tak uprostřed kouzelné české přírody.

Načítám nabídky...


Hotely české sítě Pytloun jsou vyhlášené zejména výbornou kuchyní připravenou z čerstvých a lokálních surovin, luxusním prostředím pokojů i celých interiérů a důrazem na ochranu životního prostředí. Pokud má Pytloun hotel v názvu slovo „wellness“, můžete se těšit také také na odpočinek ve wellness centru.

Kde najdete hotely ze sítě Pytloun?

Nadstandardní ubytování a parádní služby poskytují hotely Pytloun svým hostům již od roku 2003. Dnes je součástí hotelové sítě již 13 ubytování, a tak si každý vybere to své. Milovníky měst potěší designové hotely v centru Prahy či Liberce fanoušky turistiky zase pobyty uprostřed krásné přírody Krušných hor či Krkonoš.

Za prvotřídním pobytem spojeným s poznáváním krás Prahy se vydejte do Pytloun Zámeckého Hotelu Ctěnice ****. Luxusní hotel sídlí přímo v zámeckém areálu, a tak si kromě krásného prostředí na kraji hlavního města vychutnáte také prohlídku koňské jízdárny, muzejní expozice nebo procházky po rozlehlé zahradě.

Přímo v centru Liberce stojí luxusní Pytloun Grand Hotel Imperial ****. Blízko tak budete mít blízko jak k místnímu aquaparku a zábavnímu centru, tak do zoo s botanickou zahradou. Tedy za předpokladu, že se vám přepychový pokoj a hotelovou restauraci Zlatý Kohout vůbec bude chtít opustit…

Krásy Krkonoš si nejlépe užijete z Pytloun Wellness Hotelu Harrachov ****. Ani zde nechybí designové interiéry, delikátní kuchyně a velké wellness centrum.