Dovolená u Lago di Garda

Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie na pomezí Alp. Je největším italským jezerem a zároveň ideálním místem pro rodinnou, romantickou či aktivní dovolenou.

Načítám nabídky...


Jezero Lago di Garda (Gardské jezero) je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších turistických cílů v Itálii. Nachází se mezi horskými vrcholy Alp a pomáhá dotvářet naprosto jedinečné prostředí. Jeho malebné pobřeží a azurové vody láká návštěvníky z celého světa.

Co dělat u Lago di Garda?

Toto jezero je největším jezerem v Itálii a nabízí obrovské množství aktivit a atrakcí pro turisty všech věkových kategorií. Pokud rádi relaxujete na pláži, koukejte po pobytech přímo na pláži. A když vás jen ležení na pláži omrzí, můžete si užít některou z vodních aktivit (plavání, windsurfing, kajakování nebo jachting).

Nádherná okolní příroda přímo láká k procházkám. Můžete si vybrat z mnoha turistických tras a objevovat okouzlující horské stezky, kde budete mít úchvatný výhled na jezero a okolní scenérie.

Dalším lákadlem je město Sirmione, které se nachází na poloostrově na jižním konci jezera. Je proslulé svým malebným historickým centrem a známým hradem Scaligero, který stojí na pobřeží jezera. Procházejte úzkými uličkami, obdivujte starobylou architekturu a ochutnejte místní speciality v jedné z mnoha restaurací. Sirmione je také známé svými termálními lázněmi, kde si můžete dopřát odpočinek a relaxaci.