Last minute víkendy

Rádi byste během následujících tří víkendů někam vyrazili, ale ještě nevíte kam? Právě pro vás je určena naše nabídka Last minute víkendů. V této kategorii najdete pobyty na tři nadcházející víkendy, a to vždy od čtvrtku či pátku do neděle. Vzhledem k tomu, že se jedná o pobyt skutečně na poslední chvíli, činí sleva u Last minute víkendů vždy nejméně 20 %.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nám líbil a užili jsme si ho, určitě bychom se příště zdrželi o nějaký den déle. Největší výhodou penzionu Quatro je bezesporu fakt, že se nachází v těsné blízkosti termálního koupaliště. Odpadne vám tak starost přejezdu autem či dlouhá docházková vzdálenost, což může být velké plus pro starší osoby nebo rodiny s dětmi. Chutnaly nám také snídaně s pestrým výběrem jídel. K výletu můžeme v okolí určitě doporučit město Stupava a jeho krásný park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Ať už strávíte čas na hotelu nebo v jeho okolí, vždy si užijete plno skvělých zážitků. Bohinj Eco Hotel je opravdu veliký, takže vždy najdete volný pokoj. Díky bohaté nabídce wellness a přilehlém aquaparku s množstvím atrakcí, si užijete zábavu a relaxaci i během deštivých dnů. Pokud vám bude počasí přát, udělejte si výlet do hor, na kolech nebo si užívejte vodní radovánky v nejkrásnějších jezerech Slovinska. Spokojeni jsme byli nejen se službami, ale i se stravou a vstřícným personálem. Největším zážitkem pro nás ale byla jízda na paddleboardech na průzračném Bohinjském jezeře.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Nejlepší víkend je ten strávený cestováním

Víkend je ideální příležitost, jak si po pracovním týdnu nejen odpočinout a načerpat nové síly, ale také pro nové cestovatelské zážitky. I za dvoudenní, respektive třídenní pobyt se toho dá stihnout opravdu hodně!

Všichni, kdo víkendy rádi využívají k cestování, ocení naši kategorii Last minute víkendů. Jedná se o extra výhodné nabídky pobytů na nadcházející tři víkendy, a to vždy od čtvrtku či pátku do neděle. Všechny hotely, které v této kategorii najdete, nabízí své volné kapacity na poslední chvíli se slevou minimálně 20 %. A to už je pořádná motivace k tomu někam o víkendu vyrazit, co myslíte?