Dovolená v polských Jizerských horách

Polské Jizerské hory aneb Góry Izerskie vám nabídnout nádhernou přírodu v té nejčistší podobě. Právě na polské straně leží nejvyšší vrchol tohoto pohoří, Wysoka kopa. Vypravit se sem můžete na horské túry, při kterých vás obohatí překrásné výhledy, nebo za odpočinkem do lázní Świeradów-Zdrój. Vyberte si pohodový pobyt v polských Jizerských horách a objevte možnosti, které tento kraj nabízí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na pobytu v Krasicki Resort Hotelu & Spa *** jsme úplně zapomněli na starosti všedních dnů. Menší plocha pokoje, byla bohatě vyvážena prostorným balkonem s výhledem do přírody. Wellness bylo sice menší, ale i tak jsme si v něm parádně odpočinuli. Všude v hotelu bylo perfektně čisto a nejvíc mě nadchla pestrá polopenze. Všechny pokrmy byly čerstvé, velmi chutné a výběr byl opravdu bohatý. Doporučuji vyrazit za krásnými výhledy na některé z rozhleden, kterých je v okolí mnoho.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Polské Krkonoše jsem navštívil poprvé a věřím, že ne naposledy. Pobyt v Hotelu Biathlon Sport & Spa *** byl trefou do černého. V útulném pokoji v horském stylu i moderním wellness se saunami a vířivkou jsme si skvěle odpočinuli a další energii jsme načerpali během vynikající polopenze. Okolí hotelu je plné přírodních i kulturních památek, které stojí za vidění. Doporučuji kostel ve městě Karpacz i Divoký vodopád.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Vydejte se na návštěvu k našim polským sousedům a poznejte přírodní i historické krásy, které tato země ukrývá hned za hranicemi. Pobyt v polských Jizerských horách vám přinese příležitost k dokonalému relaxu. Lázeňská města, nádherná příroda a čistý vzduch – to jsou ty nejlepší podmínky k odpočinku.

Pobyt v polských Jizerských horách – relax v krásné přírodě

Dopřejte si zasloužený odpočinek na polské straně Jizerských hor. Za hranicemi v pohoří, kterému Poláci říkají Góry Izerskie, se můžete věnovat rozmanitým aktivitám. Užijete si tu turistiku, cyklistiku nebo zimní sporty, ale také relax v lázních.

Pokud potřebujete vydechnout a zapomenout na všední starosti, vydejte se do lázeňského městečka Świeradów-Zdrój v Dolnoslezském vojvodství. Místní léčivé prameny vám pomohou se zdravotními neduhy, úsměv na tváří vám vykouzlí i panorama polských Jizerek. Dostanete-li chuť na procházku, vydejte se stezkou v oblacích a kochejte se krásnými výhledy.

Na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš najdete oblíbené turistické středisko Sklářská Poruba, odkud se můžete vydat za turistikou nebo cyklovýlety do okolí. Pokud si troufnete, vylezte na vrchol Vysoký kámen s horskou chatou a výhledem až na Ještěd. Příjemný výšlap si užijete také při výletě na Černou horu.