Dovolená v polských Jizerských horách

Polské Jizerské hory aneb Góry Izerskie vám nabídnout nádhernou přírodu v té nejčistší podobě. Právě na polské straně leží nejvyšší vrchol tohoto pohoří, Wysoka kopa. Vypravit se sem můžete na horské túry, při kterých vás obohatí překrásné výhledy, nebo za odpočinkem do lázní Świeradów-Zdrój. Vyberte si pohodový pobyt v polských Jizerských horách a objevte možnosti, které tento kraj nabízí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na pobytu v Krasicki Resort Hotelu & Spa *** jsme úplně zapomněli na starosti všedních dnů. Menší plocha pokoje, byla bohatě vyvážena prostorným balkonem s výhledem do přírody. Wellness bylo sice menší, ale i tak jsme si v něm parádně odpočinuli. Všude v hotelu bylo perfektně čisto a nejvíc mě nadchla pestrá polopenze. Všechny pokrmy byly čerstvé, velmi chutné a výběr byl opravdu bohatý. Doporučuji vyrazit za krásnými výhledy na některé z rozhleden, kterých je v okolí mnoho.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Polské Krkonoše jsem navštívil poprvé a věřím, že ne naposledy. Pobyt v Hotelu Biathlon Jakuszyce *** byl trefou do černého. V útulném pokoji v horském stylu i moderním wellness se saunami a vířivkou jsme si skvěle odpočinuli a další energii jsme načerpali během vynikající polopenze. Okolí hotelu je plné přírodních i kulturních památek, které stojí za vidění. Doporučuji kostel ve městě Karpacz i Divoký vodopád.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým