Dovolená v Mariánských Lázních

Poznejte blahodárnou sílu léčivých pramenů. Upravené parky, nádherná architektura, krása všudypřítomné přírody a také slavná minulost. Toho všeho si můžete v Mariánských Lázních užívat plnými doušky, stejně tak, jako místních pramenů.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nesl v příjemném duchu. Pokoj byl krásný, polopenze chutná a byly jsme s ní spokojené. Personál byl velmi milý, především paní recepční, pan číšník a vrchní sestra. Wellness bylo menší, ale dostačující a užily jsme si také procedury. Příroda v Mariánských Lázních a okolí je moc pěkná, jen škoda, že zrovna nasněžilo. Během hezkého počasí bychom si ji určitě užily více. Skvělým zážitkem pro mě byla ochutnávka místního piva z minipivovaru.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili od začátku do konce. Využili jsme ho k odpočinku a poznávání okolí. Hotel se nachází na kopci, takže nabízí pěkný výhled a je snadno dostupný autem i pěšky z nádraží. Pokoj byl moderní, polopenze chutná a dostačující. Z procedur jsme využili masáže, rašelinový zábal a uhličitou koupel. Personál balnea byl profesionální a nápomocný, což platí i o recepční, která nám poskytla užitečné tipy na atrakce v okolí. Právě díky nim byl náš pobyt skvělý, za což děkujeme.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Mariánské Lázně patří k jednomu ze 3 klenotů tzv. lázeňského trojúhelníku, kam spadají ještě Karlovy Vary a Františkovy Lázně.

Za dokonalým lázeňským pobytem do "Mariánek"

Do Mariánských Lázní míří návštěvníci především za minerálními prameny, lázeňskými oplatkami, procházkami po kolonádách se zajímavou architekturou, netradiční Zpívající fontánou a také za nádhernými Římskými lázněmi s bazény a saunami. Kromě toho tu však najdete i krásnou přírodu - z centra se během chvilky dostanete do lesa, anebo se nechte lanovkou vyvézt na kopec, který kromě krásných výhledů ukrývá oboru s daňky a Miniaturpark Boheminium.

Užijete si tu pohodový pobyt se snídaní, polopenzí i plnou penzí, ale i dostatkem relaxace. Většina hotelů a penzionů nabízí vlastní wellness centrum či bohatou nabídku procedur jako jsou masáže, inhalace, koupele a zábaly.

Co ještě nevynechat v Mariánských Lázních se dozvíte v našem článku Co podniknout ve dvou či s rodinou během víkendu v Mariánských Lázních?.