Dovolená v Mariánských Lázních

Poznejte blahodárnou sílu léčivých pramenů. Upravené parky, nádherná architektura, krása všudypřítomné přírody a také slavná minulost. Toho všeho si můžete v Mariánských Lázních užívat plnými doušky, stejně tak, jako místních pramenů.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Dovolenou v Mariánských Lázních jsme si náramně užili. Už při příjezdu do hotelu o nás bylo královsky postaráno, velice sympatická recepční nám vše dopodrobna vysvětlila a přidala i tipy na zajímavosti v okolí. I po zbytek pobytu jsme se cítili jako vážení hosté. Poloha Hotelu Excelsior **** je ideální na procházky po kolonádách a objevování krás města, třešničkou na dortu je potom odpočinek ve wellness nebo různé relaxační procedury. Hotel cílí spíše na dospělé hosty, na děti jsme zde za celý pobyt nenarazili. Můžu jej proto doporučit hlavně těm, kteří si chtějí užít božský klid a relax ve dvou.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Zámecký pobyt v Chateau Monty Spa Resortu **** jsme si náramně užili. Exteriér i interiér hotelu nás okouzlil a personál hotelu k nám byl vždy moc milý. Pokoj byl stylově zařízený a překvapil nás velký balkon s posezením. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr a moc jsme si s přítelem pochutnali. Každý večer jsme se stihli zrelaxovat v bazénu a římských lázních a užili jsme si i relaxační procedury. Navštívili jsme krásnou lázeňskou kolonádu a Zpívající fontánu. Náš pobyt jsme zakončili návštěvou Karlových Varů, kam doporučujeme také zavítat. ”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Mariánské Lázně patří k jednomu ze 3 klenotů tzv. lázeňského trojúhelníku, kam spadají ještě Karlovy Vary a Františkovy Lázně.

Za dokonalým lázeňským pobytem do "Mariánek"

Do Mariánských Lázní míří návštěvníci především za minerálními prameny, lázeňskými oplatkami, procházkami po kolonádách se zajímavou architekturou, netradiční Zpívající fontánou a také za nádhernými Římskými lázněmi s bazény a saunami. Kromě toho tu však najdete i krásnou přírodu - z centra se během chvilky dostanete do lesa, anebo se nechte lanovkou vyvézt na kopec, který kromě krásných výhledů ukrývá oboru s daňky a Miniaturpark Boheminium.

Užijete si tu pohodový pobyt se snídaní, polopenzí i plnou penzí, ale i dostatkem relaxace. Většina hotelů a penzionů nabízí vlastní wellness centrum či bohatou nabídku procedur jako jsou masáže, inhalace, koupele a zábaly.

Co ještě nevynechat v Mariánských Lázních se dozvíte v našem článku Co podniknout ve dvou či s rodinou během víkendu v Mariánských Lázních?.