Dopřejte si skvělou dovolenou v nádherném Hotelu Centrum Harrachov ***. Čeká vás polopenze, dále bazén, sauna, vířivka, perličková koupel a hydromasáž. Okolí hotelu je ideální pro turisty i rodiny s dětmi, které se mohou vydat na výlet. S Harrachov Card to bude jedna radost.

O ubytování

V proslulém horském městečku Harrachov v obležení krkonošské přírody najdete Hotel Centrum Harrachov ***. Vydejte se k Mumlavskému vodopádu (900 m) a poznejte i další krásy Krkonošského národního parku. Okolí je hotovým rájem pro lyžaře, nejbližší ski areály máte již 200 metrů od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s televizí, příjemným posezením a vlastní koupelnou se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si v restauraci vychutnáte bohatou snídani formou bufetu. Večer se naopak můžete těšit na večeři o 4 chodech plnou tradičních českých chutí. Těšte se na českou kuchyni i krkonošské speciality připravené z kvalitních čerstvých surovin.

Kde budete relaxovat?

Ve wellness centru najdete bazén s protiproudem, hydromasážními tryskami a vzduchovým masážním hřibem. Dále je tu finská sauna a vířivka. Dopřát si můžete i masáže a další procedury od vyškoleného personálu.

Hotel Centrum Harrachov ***

Hotel Centrum Harrachov ***

Harrachov 455 , Harrachov
Česká republika

+420 603 505 557

info@centrumhotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
0,6 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě

Krkonošský národní park v létěTip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Stezka korunami stromů Krkonoše
Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn