Lázeňský pobyt s nespočtem lázeňských procedur na vás čeká v Mariánských Lázních v Hotelu Flora ***. Kromě relaxačně-léčebných procedur si budete moci plnými doušky užívat plnou penzi, neomezený bazén a blízkost lázeňských památek.

O ubytování

Hotel Flora *** má výbornou polohu přímo v centru klidné lázeňské čtvrti Mariánských Lázní, cca 50 metrů od kolonády a léčivých pramenů. Ke Zpívající fontáně je to 230 metrů, k Mecséryho vyhlídce 750 metrů a ke krásné Obůrce Hvozd 2,9 km. Na delší výlet se vypravte na zámek Kynžvart (10 km) či do Slavkovského lesa (21,3 km). V zimě si pobyt můžete zpestřit lyžováním v nedalekém skiareálu Mariánky (1 km) nebo běžkováním v upravovaných stopách, které vedou přímo kolem hotelu.

Kde budete spát?

Hotel Flora *** nabízí ubytování v moderních a útulně zařízených dvoulůžkových pokojích se sprchou, WC a fénem, telefonem a televizí. Za poplatek je možno si zapůjčit trezor a ledničku. Některé pokoje jsou navíc s balkonem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu poskytují stravování dvě restaurace, Edelweiss a Rose, kdy si v každé z nich pochutnáte na znamenitých pokrmech české i mezinárodní kuchyně.

Kde budete relaxovat?

Přímo v budově se nachází léčebné oddělení, kde si hosté mohou domluvit léčebný program s lékařem nebo zakoupit jednotlivé procedury. Wellness studio nabízí vysoce kvalitní kosmetiku s bio produkty, manikúru, zvýrazňovaní řas speciální technikou a vodní bio olejové zábaly nohou. K dispozici je také infrasauna a v sousedním, propojeném hotelu Maxim je možné zdarma využít bazén s protiproudem (cca 4 x 9 m).

Něco navíc

Najdete zde prostory pro úschovu jízdních kol a lyží.

Hotel Flora ***

Hotel Flora ***

Purkyňova 128/1 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 150 - 300 Kč/noc (dle velikosti rasy)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
100 m
Sjezdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Park Boheminium
Park Boheminium
Mecséryho vyhlídka
Mecséryho vyhlídka
Zámek Kynžvart
Zámek Kynžvart