Časté dotazy

Kupón je automaticky odeslán na uvedenou e-mailovou adresu hned, jakmile je vaše platba připsána na náš účet. Pokud jej nemůžete dohledat v přijaté poště, mohla pravděpodobně nastat jedna z následujících situací:

 1. Nevyžádaná pošta

  Nejdříve vždy zkontrolujte svůj e-mail, zda vám kupón nespadl mezi spamy. U Gmail.com zkontrolujte složku Spam, u Seznam.cz Nevyžádanou poštu, v případě účtu na Centrum.cz složku Hromadné.

  Pokud zde kupón nenajdete, kontaktujte nás na info@travelking.cz. Do e-mailu napište variabilní symbol objednávky, následně vám kupón znovu zašleme. Kupón si také můžete stáhnout ve svém profilu.

 2. Chybný variabilní symbol

  Zkontrolujte, zda jste správně zadali variabilní symbol a částku do platebního příkazu. V případě, že je variabilní symbol zadán chybně, musíme platbu ručně dohledat. Pošlete nám na info@travelking.cz e-mail, který bude obsahovat správný variabilní symbol objednávky a číslo vašeho účtu pro dohledání platby.

 3. Chybná kontaktní adresa

  Pokud vám nedošly ani platební pokyny k objednávce, může to být špatně zadaným e-mailem. Sdělte nám tuto skutečnost na info@travelking.cz společně s informací, který pobyt jste si objednávali.
 • Pobyty s možností rezervace termínu

 • U pobytů s možností rezervace termínu můžete provést výběr termínu a jeho závaznou rezervaci již při nákupu.
 • Nákup kuponu bez rezervace termínu

 • Dostupnost vámi preferovaného termínu si můžete ověřit přímo na našich stránkách. U každé slevy se pod platností kupónu zobrazuje kalendář obsazenosti s orientačními termíny.
 • Pokud je vámi zvolený termín vyznačen oranžově, znamená to, že je hotel v daném období plně obsazen a pobyt rezervovat nelze. Šedá barva znamená, že hotel ubytování v daném termínu vůbec neumožňuje.
 • Pokud je vámi zvolený termín vyznačený zelenou barvou, je možné pobyt v tuto dobu zarezervovat. Termíny se pravidelně aktualizují, dostupnost se však může měnit ze dne na den, především v sezóně. Proto je vždy lepší ověřit si volné kapacity v hotelu. To můžete udělat sami nebo kontaktujte naši podporu, která situaci prověří za vás.
 • Pobyty s možností rezervace termínu

 • U pobytů s možností rezervace termínu můžete provést výběr termínu a jeho závaznou rezervaci již při nákupu.
 • Nákup kuponu bez rezervace termínu

 • Závaznou rezervaci je vždy možné provést až s číslem kupónu. Rezervaci je třeba vyřídit v dostatečném předstihu, tak předejdete například situaci, kdy se vámi preferované termíny obsadí.
 1. Pobyty v Česku, na Slovensku nebo v zahraničním ubytování s českým personálem

  V případě ubytovacích zařízení, ve kterých se domluvíte česky, si rezervaci můžete zařídit sami. Kontaktujte recepci telefonicky či e-mailem. Pokud nastanou jakékoli komplikace, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu. Před odjezdem na pobyt si kupón vytiskněte, při příjezdu je nutné předložit jej na recepci.

 2. Zahraniční pobyty, kde personál hovoří pouze cizím jazykem

  S námi se jazykové bariéry nemusíte bát. Rezervaci rádi vyřídíme za vás. Zašlete nám e-mail na info@travelking.cz, který bude obsahovat vaše jméno, počet osob (u dětí vč. jejich věku), zvolený termín, číslo kupónu a případné další požadavky. Potvrdíme vám, že rezervaci řešíme s hotelem. Jakmile bude vyřízená, pošleme vám ji na váš e-mail. Před odjezdem na pobyt si kupón vytiskněte, při příjezdu je nutné předložit jej na recepci.

 3. Změna provedené rezervace

  V případě změny již provedené rezervace vám také rádi pomůžeme. Pošlete nám písemnou žádost na info@travelking.cz společně s informací, kterou slevu jste si objednávali.
 • Zvolte platbu platební kartou. Je však nutné mít aktivovanou službu platby kartou online s 3D secure u vaší banky. Současně musíte mít nastaven dostatečně vysoký denní/měsíční limit plateb. V případě potíží, nebo pokud si nejste jisti, zda vaše karta tyto podmínky splňuje, kontaktuje zákaznickou linku vaší banky.
 • V případě platby kartou obdržíte kupón do 15 minut od zaplacení. Můžete si jej stáhnout ihned po dokončení platby na našich stránkách, zároveň vám ho pošleme na e-mail.
 • Pobyty s možností rezervace termínu

 • Pokud si koupíte kupón s rezervací termínu, o vašem pobytu poskytovatel ubytování ví ihned po zaplacení, takže již nemusíte nic řešit.
 • Před odjezdem na pobyt si kupón vytiskněte, při příjezdu je nutné předložit jej na recepci. Každý kupón má svůj unikátní kód, na jehož základě vám budou poskytnuty služby. Proto jej nikdy nesdělujte nikomu vyjma personálu konkrétního ubytovacího zařízení.

Nákup kuponu bez rezervace termínu

 • Co nejdříve po obdržení kupónu kontaktujte poskytovatele služby a zarezervujte si svůj pobyt. Poskytovatel vám také zodpoví všechny vaše dotazy týkající se služby.
 • S rezervací vám rádi pomůžeme, ať už se jedná o pobyt v České republice či zahraničí, konkrétní postup viz bod Jak si zařídím rezervaci ubytování.
 • Před odjezdem na pobyt si kupón vytiskněte, při příjezdu je nutné předložit jej na recepci. Každý kupón má svůj unikátní kód, na jehož základě vám budou poskytnuty služby. Proto jej nikdy nesdělujte nikomu vyjma personálu konkrétního ubytovacího zařízení.
 • Doba platnosti kupónu je popsána v každé akci. Pobyt je tedy možné uskutečnit kdykoliv v průběhu platnosti vašeho kupónu.
 • Kupón však může mít omezení. Typickým příkladem jsou sezóny (pobyt můžete uskutečnit pouze v období vámi zakoupené sezóny) nebo nástupní dny. Všechna případná omezení najdete jak v akci, tak na vašem kupónu.
 • Rezervaci je třeba vyřídit v dostatečném předstihu, tak předejdete například situaci, kdy se vámi preferované termíny obsadí.

Využijte náš věrnostní systém a sbírejte kredity za různé činnosti. Získáte je při nákupu pobytu, vyplněním dotazníku apod. Takto můžete výrazně ušetřit.

1 kredit = sleva 1 Kč.

 • Pro uplatnění kreditů je nutné se přihlásit pod vaší e-mailovou adresou a heslem.
 • Po přihlášení si vyberte pobyt a při objednávce uplatněte v kolonce „Kredity“ libovolný počet vašich kreditů. 1 kredit = sleva 1 Kč.
 • Je možné jej obnovit zde.

Samozrejme - využite nákup kupónu bez rezervácie termínu - tento kupón je prenosný na akúkoľvek osobu. V objednávce navíc můžete zvolit možnost „Dárkový kupon“, který vám zašleme poštou. Dárkový kupon vytiskneme, zalaminujeme, vložíme do krásné obálky z ručně vyrobeného papíru a jako správný dárek jej převážeme ozdobnou stuhou.

Ano, na Vaši žádost můžeme vystavit doklad pro zaměstnavatele s pokyny k úhradě.

Daňový doklad je nutné žádat u poskytovatele služby (konkrétní hotel/penzion) případně se s žádostí můžete obrátit na naše finanční oddělení na e-mail finance@travelking.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy týkající se faktur.

Travelking je pouze v roli zprostředkovatele, proto Vám nemůže vystavit daňový doklad. Povinnost vystavit daňový doklad je na poskytovateli služeb.

Specialisté zákaznické podpory

Portál Travelking provozuje společnost:

TPF group s.r.o.
Dvořákova 44/14, Brno 602 00, Česká republika
IČO: 02642328 | DIČ: CZ02642328

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet