Navštivte méně známé lázeňské městečko v Západních Čechách. V Hotelu Jirásek *** v Konstantinových Lázních si užijete bohatou polopenzi a koupání v krytém bazénu, naproti v lázeňském parku vám bude k dispozici Wellness centrum Konstantin s větším bazénem, vířivkami a různými saunami. V sousedním Hotelu Prusík se také uvolníte při masáži ve vaně nebo v solné jeskyni. Využijte i volných vstupů na zajímavé lázeňské akce a slevy na další procedury.

O ubytování

Hotel Jirásek *** se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně jsou vzdálené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský i Plzeňský kraj budete mít jako na dlani.

Kde budete spát?

Ubytováni budete dle varianty v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji s pracovním stolem, televizí, WiFi připojením, telefonem, lednicí a samozřejmě vlastní koupelnou se sprchou, fénem, toaletními potřebami a osuškami.

Na čem si pochutnáte?

Na snídaně formou bufetu a servírované večeře výběrem z několika jídel se můžete těšit přímo v útulné hotelové restauraci s letní terasou. Místní specialitou jsou zvěřinové lahůdky z okolních lesů a úterní hudební večery.

Kde budete relaxovat?

Možností koupání budete mít opravdu hodně. K dispozici vám bude menší hotelový bazén i moderní Wellness centrum Konstantin o rozloze 800 m² vzdálené jen 300 metrů od hotelu.

K velkému bazénu, vířivkám, finské, aroma a parní sauně nebo Kneippovým chodníkům dojdete přes lázeňský park za pár minut. Perfektní, ale o poznání studenější koupání, zažijete také v nedalekém lomu Hradišťský vrch.

Hotel Jirásek ***

Hotel Jirásek ***

Plzeňská 79 , Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 374 615 512

rezervace@LLKL.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od lázní
0,5 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
30 km

Tipy na výlet

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy LázněTip na výlet

Konstantinovy Lázně objevíte cca 40 km severozápadně od Plzně v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Z lázeňského městečka se stejnojmennými lázněmi a s velkým lesoparkem budou nadšení všichni, kdo hledají klid a ticho. Místní lázně se specializují na poruchy kardiovaskulárního systému. Hlavní léčebné metody jsou založeny na využívání místní minerální vody z pramene Prusík s největším obsahem kysličníku – oxidu uhličitého ze všech pramenů v Česku.

Kam vyrazit na výlet:

  • Klášter Teplá
  • hrad Gutštejn
  • V nejbližším okolí můžete také navštívit hradiště Šipín nebo zříceninu hradu Falštejn.

V okolí se nachází několik naučných stezek, které propojují nejzajímavější místa zdejšího kraje. Vydejte se po NS Ke studánce lásky, kde po cestě můžete ochutnat minerální prameny. NS Hradištský vrch vás zase seznámí s typickou flórou a faunou této lokality.

Více informací
Klášter Teplá
Klášter Teplá
Mariánské Lázně
Mariánské Lázně
Hrad Gutštejn
Hrad Gutštejn