Ubytujte se v Hotelu Subterra *** v městečku Ostrov poblíž Karlových Varů, Františkových Lázní i Mariánských Lázní a užijte si skvělý pobyt plný poznávání a odpočinku. V ceně máte polopenzi, vstup do wellness centra a také slevy na vstupy do sportcentra, muzea voskových figurín a Muzea tajných spolků. Dítě do 7 let má pobyt zdarma!

O ubytování

Hotel Subterra *** najdete v Ostrově mezi Karlovými Vary a Jáchymovem, tedy v západočeském lázeňském trojúhelníku a v podhůří Krušných hor zároveň. Jedná se o výjimečnou lokalitu, z důvodu krásných památek i přírody v okolí. Celoročně se vydejte poznávat krásy Karlových Varů (16 km) či Jáchymova (3,3 km). V létě pak navštivte hrad Loket (28 km) či zámek Bečov (40 km) nebo se vydejte na výšlap na Klínovec (15,4 km) a další vrchy Krušných hor. V zimě se na lyžovačku vydejte opět na Klínovec, kde najdete parádní lyžařské středisko.

Kde budete spát?

Hotel poskytuje skvělé ubytování, k dispozici je 27 pokojů, v každém najdete LCD satelitní televizi, WiFi připojení a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je Duck Restaurant, kde si pochutnáte na tradičních jídlech české kuchyně

Kde budete relaxovat?

Těšte se také na krásné wellness centrum, ve kterém načerpáte novou energii. Najdete zde finskou či infra saunu, páru, vířivku, masážní sprchy a odpočinkovou místnost.

Hotel & Restaurant Subterra ***

Hotel & Restaurant Subterra ***

Horní Žďár 1 , Ostrov
Česká republika

Provozuje společnost:
Hotel Subterra s.r.o. IČ: 17192943


+420 353 892 685

recepce@hotelsubterra.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
20 m
Vzdálenost od lázní
3 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
5,6 km
Běžkování
7 km

Tipy na výlet

Krušné hory

Krušné hory Tip na výlet

Krušné hory (dříve nazývané Rudohoří) tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Českem a Německem. Málokterá oblast Česka je tak romantická a tajemná. Vonící lesy lákají k procházkám a výletům pěšky i na kole. Pohraniční pohoří je lemováno turistickými stezkami a cyklotrasami. Nespočtu výletních tras dominuje 242 km dlouhá Krušnohorská magistrála, spojující Cheb až s dalekým Sněžníkem. Mezi nejznámější střediska zimních sportů patří Klínovec, Boží Dar, Jáchymov, Kovářská, Kraslice, Pernink, Abertamy, Cínovec a mnoho dalších.

Při návštěvě Krušných hor byste neměli vynechat Božídarské rašeliniště, přírodní park Přebuz, Novodomské rašeliniště či daleké výhledy z mnoha rozhleden. Nejkrásnější pohled na Krušné hory nabízí rozhledna Komáří Vížka, rozhledna na Blatenském vrchu, rozhledna na Klínovci či Bleiberg u Bublavy.

Intenzivní sopečná činnost v minulosti přinesla Krušným horám bohatý výskyt kovových rud a léčivých pramenů, které daly vzniknout lázeňským střediskům v Jáchymově, Klášterci nad Ohří či Teplicích. Pozůstatky těžby naleznete v horách dodnes – navštívit můžete například Vlčí a ledové jámy, štolu sv. Martin v Krupce, štolu Lehnschafter v Mikulově či okolí dolu Svornost v Jáchymově.

Více informací
Božídarské rašeliniště
Božídarské rašeliniště
Lanovka na Klínovec
Lanovka na Klínovec
Rozhledna Klínovec
Rozhledna Klínovec