Dovolená v lázních Rogaška Slatina

Toužíte po ničím nerušeném odpočinku? Vypravte se za ním do slovinských lázní Rogaška Slatina. Ochutnáte zde proslulou minerální vodu Donat a dopřejete si blahodárné procedury i procházky v krásné přírodě. Pobyt v Rogaška Slatina prospěje vašemu zdraví po všech stránkách. Tak na nic nečekejte a vyberte si jeden z pohodových pobytů z naší nabídky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu Atlantida jsem si nejvíce užil Sauna Oasis s úžasnými saunami a parní lázní. Moderní, minimalistický styl budovy překvapivě skvěle zapadá do místního prostředí. Hotel je zcela nový a veškeré jeho moderní zařízení, interiéry, skvělé možnosti parkování i další služby jsou opravdu minimálně na 5* úrovni. Přátelský personál je skvěle vyškolený a s čímkoliv vám ochotně pomůže. Jídla jsou pestrá a chutná. Pobyt zde bych doporučil hlavně párům, hotel je sice připravený i na děti, jeho služby si ale dokonale užijete hlavně ve dvou.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Rogaška Slatina je malebné lázeňské městečko na východě Slovinska. Návštěva těchto světově proslulých lázních prospěje vašemu tělu i duši. Na své si tu přijdou jak sportovci, tak milovníci kvalitního relaxu.

Lázeňský pobyt v Rogaška Slatina vám dodá novou energii

Dopřejte si ozdravnou kúru s minerální vodou Donat v hlavní roli. Místní prameny se pyšní vysokým obsahem hořčíku a sodíku, a pomáhají tak s regenerací, čištěním i léčbou celého organismu. V Lékařském centru Rogaška určitě zavítejte do slavného sálu Pivnica, kde můžete minerální prameny ochutnat. Nové síly načerpáte také díky profesionálním procedurám, masážím a kvalitnímu wellness.

Nejen lázeňské procedury a minerální prameny mají pozitivní účinky na zdraví. Ne nadarmo se říká, že příroda léčí. Rogaška Slatina je obklopena nádhernou svěží přírodou, která přímo vybízí k dlouhým procházkám na čerstvém vzduchu. Toulejte se po rozkvetlých loukách nebo voňavých lesích, nadechujte se z plných plic a nechte přírodu dělat zázraky. Mnoho příležitostí k turistice na vás čeká v přírodním parku Boč, který nabízí i ideální podmínky k cyklistice.

Čeká vás rozkvetlý park i třpytivé sklo

Za zážitky ale nemusíte jezdit daleko. Idylickým místem pro vaše odpočinkové procházky promenádou je rozsáhlý Lázeňský park, který ukrývá minerální prameny, pavilon Tempel nebo kapličku Sv. Anny. V sezóně park o rozloze 10 000 metrů čtverečních rozkvétá všemi barvami. Vůně růží vás bude provázet při každé pochůzce tímto nádherným parkem.

Region Rogaška Slatina vyniká také sklářstvím, nachází se tu totiž jedna z největších ručních manufaktur na výrobu křišťálového skla na světě. Navštivte sklárnu Rogaška a seznamte se s tímto pozoruhodným řemeslem na vlastní oči. V obchodě se suvenýry si můžete pořídit upomínkový předmět z místní sklářské dílny.