Objevujte kouzlo Krušných hor z Božího Daru. Čeká vás zde spousta přírodních krás a zajímavých turistických cílů i památek. V božidarském Hotelu Praha *** si po výletě užijete neomezený vstup do bazénu a vířivky, nebo se uvolníte v sauně. Potěší vás i polopenze formou bufetu a výborný domácí dezert či večerní živá hudba.

Komfortní ubytování v srdci Krušných hor

Boží dar je nejvýše položené město v Česku a je ideálním výchozím místem k objevování Krušnohoří. Právě v jeho centru se nachází i horský Hotel Praha *** s prvotřídními službami a ochotným personálem, kde budete ubytováni. Na výlet si můžete zajet i do nedalekých Karlových Varů nebo Klášterce nad Ohří.

V Hotelu Praha *** jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje jak s postelí manželskou, tak se dvěma oddělenými. Všechny pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem z masivního dřeva a vlastním moderním sociálním zařízením. Samozřejmostí je kabelová televize, WiFi a výtah do vyšších pater hotelu.

Polopenzi formou bufetu si vychutnáte ve stylově zařízené hotelové restauraci. Kromě umění kuchařů je chloubou restaurace i nepřehlédnutelný kazetový strop s dřevěnými vyřezávanými lustry. Zajít doporučujeme i do vinárny v historickém sklepení hotelu s klenutými kamennými stropy s bohatou nabídkou těch nejlepších moravských vín.

Po UNESCO výletě do wellness

Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je od roku 2019 památkou zapsanou na Seznamu světového dědictví UNESCO. Navštivte alespoň některé z 22 lokalit s hornickou minulostí ať už na české nebo německé straně dlouho spíše opomíjených Krušných hor.

Po pěším nebo cyklistickém výletě vám zajisté přijde vhod wellness v Hotelu Praha ***. Využijte neomezeného vstupu do bazénu a vířivky. Po fyzické námaze uvítáte i pobyt v sauně.

Hotel Praha ***

Boží Dar 45, Boží Dar
Česká republika

+420725933233

recepce@hotelpraha.cz

Check in
Od 14:00
Check out
Do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 130 Kč/noc (pouze malá plemena)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 50 - 200 Kč/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
10 m
Aquapark
27 km
Sjezdovka
1 km