Wellness pobyty na Šumavě

Nechte se pohltit divokou přírodou. Šumavské lesy, ledovcová jezera a horské louky čekají, až je objevíte. Lákadel je tu víc než dost. Dopřát si navíc můžete i luxusní wellness pobyt na Šumavě a po dni stráveném v kopcích nebo na sjezdovce ulevit svému tělu ve vířivce nebo v hotelovém bazéně. Tak kde se oddáte pohádkovému relaxu?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Ideální místo pro dovolenou všeho druhu? Šumava! Strávit tu můžete jak odpočinkový wellness pobyt, tak aktivní dovolenou. Místní hornatá krajina vám bude sloužit buď pro sportovní vyžití, anebo jako kulisa při relaxu ve vířivce. Neváhejte a vyberte si wellness pobyt na Šumavě a těšte se na krásy nedotčené přírody.

Na divokou Šumavu za wellness a vzrušujícími zážitky

Šumavská příroda vám poskytne překrásné prostředí k příjemnému odpočinku. Zapomeňte na své starosti, opusťte ruch města a vydejte se vstříc relaxu v tichu horské krajiny. Nemáte-li chuť na nic jiného než na lenošení, dopřejte si neomezené wellness. V létě oceníte venkovní i vnitřní bazény, v zimě vás zase potěší rozpálená sauna nebo hřejivé bublinky ve vířivce. Hýčkání dovedete k dokonalosti, pokud si objednáte pobyt s masážemi nebo procedurami**.

Objevování proslulých i skrytých zákoutí šumavských lesů vám půjde lépe, když doplníte energii kvalitní a chutnou stravou. V nabídce nechybí pobyty s polopenzí nebo plnou penzí, které vás zasytí na celý den. Chcete-li s sebou vzít celou rodinu, využijte pobytů s dítětem zdarma nebo ubytování se psem.

A kam na Šumavě vyrazit za zážitky? Adrenalin na vás čeká jak v zimě na sjezdovkách, tak v létě na horských svazích. Po celý rok můžete obdivovat známá ledovcová jezera – Čertovo a Černé. Vydat se můžete také do Boubínského pralesa, ve kterém okusíte opravdovou divočinu. Vynechat nesmíte ani vodní nádrž Lipno, kde se v létě můžete vykoupat a v zimě zabruslit. Hned vedle vás zaujme Stezka korunami stromů. Atraktivních turistických cílů je tu však mnohem víc.

V zimě je Šumava rájem pro všechny milovníky zimních sportů. Zabalte si lyže nebo prkno a vyrazte do špičkových lyžařských středisek, jako je Skiareál Špičák, Skiareál Zadov nebo lyžařské středisko Lipno.