Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Dobrý pobyt je ten, který si užijete bez starostí.

Naším cílem je vybírat ty nejvýhodnější nabídky pobytů ve střední a jižní Evropě a především naslouchat potřebám a přáním každého z vás.
Ale co je hlavní cíl?
Zprostředkovat radost, kterou cestování přináší, co nejvíce lidem.

Jsme tým lidí, který se specializuje na cestování. Proto zajistíme, aby každá vaše cesta byla bezstarostná a podle vašich přání od začátku až do konce. Od chvíle kdy budete hledat inspiraci, přes snadnou rezervaci, jednoduchý kontakt s hotelem až do konce, kde bude dobrý pocit z kvalitního pobytu podle očekávání.

Vydáte se s námi po Česku, na Slovensko, do Maďarska, Polska, Rakouska či Německa? Nebo spíše oceníte Itálii a Chorvatsko? V každé zemi vybíráme pro Vás ty nejkvalitnější pobyty. Myslíme na všechny - páry, rodiny, přátele i seniory.

Od roku 2014 jsme se postarali o více jak 700 000 spokojených cest našich zákazníků.

Začali jsme jako trojčlenný tým, až jsme se rozrostli do pracovní rodiny, která má 50 členů a jednoho psa, buldočka Huga. Plněním cestovatelských snů našich zákazníků si plníme náš sen: Být cestovatelskou jedničkou, na kterou se obrátíte při výletu do okolních států i dovolené.

K sobě i našim zákazníkům jsme upřímní i nápomocní v každé situaci. Pomoc je pro nás základní hodnota, nikoliv služba navíc. Proto u zákazníků nekončíme, nápomocní jsme na různých místech, kde je to potřeba.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK