Dobrý pobyt je ten, který si užijete bez starostí.

Naším cílem je vybírat ty nejvýhodnější nabídky pobytů ve střední a jižní Evropě a především naslouchat potřebám a přáním každého z vás.
Ale co je hlavní cíl?
Zprostředkovat radost, kterou cestování přináší, co nejvíce lidem.

Jsme tým lidí, který se specializuje na cestování. Proto zajistíme, aby každá vaše cesta byla bezstarostná a podle vašich přání od začátku až do konce. Od chvíle kdy budete hledat inspiraci, přes snadnou rezervaci, jednoduchý kontakt s hotelem až do konce, kde bude dobrý pocit z kvalitního pobytu podle očekávání.

Vydáte se s námi po Česku, na Slovensko, do Maďarska, Polska, Rakouska či Německa? Nebo spíše oceníte Itálii a Chorvatsko? V každé zemi vybíráme pro Vás ty nejkvalitnější pobyty. Myslíme na všechny - páry, rodiny, přátele i seniory.

Od roku 2014 jsme se postarali o více jak 700 000 spokojených cest našich zákazníků.

Začali jsme jako trojčlenný tým, až jsme se rozrostli do pracovní rodiny, která má 50 členů a jednoho psa, buldočka Huga. Plněním cestovatelských snů našich zákazníků si plníme náš sen: Být cestovatelskou jedničkou, na kterou se obrátíte při výletu do okolních států i dovolené.

K sobě i našim zákazníkům jsme upřímní i nápomocní v každé situaci. Pomoc je pro nás základní hodnota, nikoliv služba navíc. Proto u zákazníků nekončíme, nápomocní jsme na různých místech, kde je to potřeba.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK