Dovolená v Triglavském národním parku

Slovinsko je sice trochu nenápadnou zemí, ukrývá však neuvěřitelné přírodní klenoty. Jednou z takových perel je Triglavský národní park, který nese název po nejvyšší slovinské hoře. Oblast parku vás uchvátí nejen na první, ale také na každý další pohled. Průzračně azurová voda, vinoucí se soutěsky, působivé vodopády, bohaté lesy a nad tím vším drsné, ale krásné Alpy. Vyberte si ubytování v Triglavském národním parku, v srdci slovinské chlouby, a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Ať už strávíte čas na hotelu nebo v jeho okolí, vždy si užijete plno skvělých zážitků. Bohinj Eco Hotel je opravdu veliký, takže vždy najdete volný pokoj. Díky bohaté nabídce wellness a přilehlém aquaparku s množstvím atrakcí, si užijete zábavu a relaxaci i během deštivých dnů. Pokud vám bude počasí přát, udělejte si výlet do hor, na kolech nebo si užívejte vodní radovánky v nejkrásnějších jezerech Slovinska. Spokojeni jsme byli nejen se službami, ale i se stravou a vstřícným personálem. Největším zážitkem pro nás ale byla jízda na paddleboardech na průzračném Bohinjském jezeře.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt ve Slovinsku nás naprosto nadchl a určitě se sem ještě vrátíme. Hotel Astoria Bled *** byl parádním výchozím bodem pro naše výlety. Určitě doporučuji jezera Bled, Bohinjské i Jasna a Korita Mostnice. Ubytování bylo moderní, postel extrémně komfortní, snídaně naprosto vynikající. Potěšilo nás i wellness s bohatou nabídkou masáží a hned dvěma vířivkami.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Triglavský národní park láká zejména na dechberoucí netknutou krajinu. Najdete tu však také termální lázně a wellness nebo možnosti adrenalinových zážitků. Velkou výhodou Slovinska je, že skýtá nespočet možností k výletům i pro ty, kteří se na vysokohorské túry zrovna necítí. Určitě proto nevynechejte velkolepé vodopády Savica nebo okouzlující soutěsku Vintgar.

Jaké ubytování v Triglavském národním parku zvolit?

Plánujete letní dovolenou? Pak je Triglavský národní park tou pravou volbou. Tato horská oblast nabízí hned několik příležitostí k pohádkovému koupání s výhledem na majestátní vrcholy Julských Alp. Jedním z nejromantičtějších míst vůbec je jezero Bled s malebným kostelíkem na ostrově a hradem, který dohlíží na dění okolo jezera z blízké skály. Oblíbeným, ačkoliv chladnějším, koupáním je také ledovcové jezero Bohinj s dokonale čirou vodou.

Zchladit se však můžete také přímo u svého ubytování. Ubytování s venkovním bazénem vám udělá radost v létě, zatímco vnitřní bazén využijete, když se venku ochladí. Oblíbené jsou ve Slovinsku termální bazény a pobyty s neomezeným wellness. Hotely s bazénem v ceně jsou ideální volbou, když si chcete užít dokonalý relax v nádherném prostředí.

Nejen v létě se můžete těšit na spoustu zábavných aktivit. Alpy vám poskytnout dostatek vyžití také v zimních měsících. Přemýšlíte, kam letos na hory? Dejte šanci Triglavskému národnímu parku a zvolte si příjemné ubytování u sjezdovky. Vhod vám přijde také soukromá sauna nebo vířivka.