Dovolená v Szentgotthárdu

Nejzápadnější maďarská perla odpočinku. Szentgotthárd je železničním hraničním přejezdem mezi Rakouskem a Maďarskem. V minulosti hrálo město výraznou roli v bitvách. Nyní jde o oblíbenou turistickou lokalitu se spoustou možností trávení volného času.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Že jste ještě neslyšeli o městě Szentgotthárd? Rádi vám ho představíme. Jde o město nacházející se v nejzápadnějším cípu Maďarska, odkud je to jen pár kilometrů do Rakouska, a na Slovensko. Kromě známého železničního uzlu město proslavila ještě jedna věc - luxusní termální lázně s aquaparkem, které milují jak senioři, tak i rodiny s dětmi.

Termální lázně lákají k relaxaci uprostřed exotiky

Důvodem, pro který město Szentgotthárd vyhledávají návštěvníci ze širokého okolí, jsou slavné termální lázně St. Gotthard Spa & Wellness. Těšit se do nich můžete k odpočinku v bazénech a vířivkách, které se rozkládají na úctyhodné vodní ploše o velikosti 1 500 m². Nechybí zde ani wellness centrum, saunový svět a pro děti skluzavky, tobogány či dětský koutek. Pocitu jako u moře se zde rozhodně neubráníte - vykouzlí ho stezka z přírodního kamene obklopená palmami a exotickými rostlinami. Chcete-li mít k bazénům skutečně blízko, vyberte si pobyt v hotelu, který je přímo propojen s termálními lázněmi.

V samotném městě si užijete procházky po historickém jádru a ochutnávání místní kuchyně v jedné z restaurací. Za kulturou i památkami se vydejte do muzea Pavla Ágostona nebo do barokního kostela s anglickým parkem.