Dovolená v Szentgotthárdu

Nejzápadnější maďarská perla odpočinku. Szentgotthárd je železničním hraničním přejezdem mezi Rakouskem a Maďarskem. V minulosti hrálo město výraznou roli v bitvách. Nyní jde o oblíbenou turistickou lokalitu se spoustou možností trávení volného času.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Že jste ještě neslyšeli o městě Szentgotthárd? Rádi vám ho představíme. Jde o město nacházející se v nejzápadnějším cípu Maďarska, odkud je to jen pár kilometrů do Rakouska, a na Slovensko. Kromě známého železničního uzlu město proslavila ještě jedna věc - luxusní termální lázně s aquaparkem, které milují jak senioři, tak i rodiny s dětmi.

Termální lázně lákají k relaxaci uprostřed exotiky

Důvodem, pro který město Szentgotthárd vyhledávají návštěvníci ze širokého okolí, jsou slavné termální lázně St. Gotthard Spa & Wellness. Těšit se do nich můžete k odpočinku v bazénech a vířivkách, které se rozkládají na úctyhodné vodní ploše o velikosti 1 500 m². Nechybí zde ani wellness centrum, saunový svět a pro děti skluzavky, tobogány či dětský koutek. Pocitu jako u moře se zde rozhodně neubráníte - vykouzlí ho stezka z přírodního kamene obklopená palmami a exotickými rostlinami. Chcete-li mít k bazénům skutečně blízko, vyberte si pobyt v hotelu, který je přímo propojen s termálními lázněmi.

V samotném městě si užijete procházky po historickém jádru a ochutnávání místní kuchyně v jedné z restaurací. Za kulturou i památkami se vydejtedo muzea Pavla Ágostona nebo do barokního kostela s anglickým parkem.