Dovolená v Bibione

Ráj vodních radovánek prohřátý slunečními paprsky. To je Bibione. To je letní dovolená vašich snů! Vyberte si pobyt v Bibione a vyrazte za písečnými plážemi, širým mořem a termálními lázněmi, které poslouží vašemu zdraví.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Léto v Bibione potěší rodiny s dětmi, páry i seniory. Tahle oblíbená destinace vám přinese vše, co od báječné dovolené v letních měsících čekáte. Nic se přece nevyrovná bezstarostnému lenošení na pláži za šumění vln a švitoření vašich dětí. Vyberte si svůj vysněný pobyt v Bibione a vězte, že vás tu čeká spousta vyžití.

Do Bibione za letními radovánkami s celou rodinou

Dlouhá a široká písečná pláž plná barevných slunečníků, kterou objímá nekonečné moře. To je pohled tolik typický pro oblíbené letovisko v severní Itálii. Populární je i mezi českými turisty, kteří se na sever Itálie pohodlně dostanou autem. Pokud není dlouhá jízda v autě nic pro vás, můžete využít leteckého spojení do Benátek.

Koupání v Bibione se neomezuje jen a pouze na Jadranské moře, vyhledávaným cílem jsou místní termální lázně s bazény napuštěnými léčivým pramenem, saunami a s širokou nabídkou procedur. Lázně pomáhají především s kožními problémy, zavítat sem však může kdokoliv, kdo si potřebuje odpočinout. Wellness prospěje vašemu tělu, mysli i duši.

A jaké vybrat ubytování? Vybírejte z pobytů přímo u pláže nebo sáhněte po baby friendly hotelech, ať jsou spokojeni i ti nejmenší členové vaší rodiny. Díky komfortnímu zázemí, které vám ubytování v Bibione poskytne, budete mít příležitost vyrazit na výlety za přírodou či historií v okolí.