Dovolená v Polských Tatrách

Lákají vás horské vrcholy? Pro turisty i lyžaře můžeme doporučit Polské Tatry se spoustou moderních ski areálů, turistických chat a krásných hotelů v malebných vesničkách. Oblíbeným střediskem je město Zakopané, které leží jen kousek od slovenských Tater.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel má naprosto profesionální a ochotný personál a zároveň se nachází ve výjimečné lokalitě. Krásný výhled na hory vás bude doprovázet po celou dobu pobytu, ať už na komfortním pokoji, v restauraci nebo ve wellness. Pochválit musím také pokrmy podávané během polopenze. Nedaleko leží městečko Zakopane, které je centrem turistiky na polské straně Vysokých Tater. Pobyt jsme si velice užili a doporučujeme jej zejména během podzimu.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pokud hledáte místo, kde si budete moci odpočinout a zároveň si i trochu zasportovat, ECO Active Resort Pieniny je z mého pohledu ideální volbou. Mají tady skvělé wellness, výbornou stravu a můžete si půjčit i kola. Osobně doporučuji projet si krásnou cyklotrasu okolo jezera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Dovolená v polských Tatrách je skvělou volbou pro milovníky přírody, turistiky a lyžování. Tato malebná oblast nabízí úchvatné horské scenérie a mnoho outdoorových možností pro dobrodružství a odpočinek.

Do Polských Tater v létě i zimě

V polských Tatrách se nachází mnoho turisticky atraktivních lokalit, včetně slavného horského střediska Zakopane. V létě je toto místo výchozím bodem pro mnoho treků a túr po celých Tatrách. Můžete se vydat na horské výstupy, objevovat malebná údolí, nebo si užít panoramatické výhledy z horských vrcholků. V zimě si v polských Tatrách zase užijete lyžování či snowboardování do syta.

Tip: Koukejte po pobytech se skipasem v ceně.

Polské Tatry ale nabízí širokou škálu aktivit úplně pro každého. Můžete se věnovat turistice, horské cyklistice nebo profesionálnímu odpočívání ve wellness.

Dovolená v polských Tatrách je zážitkem pro všechny, kteří milují přírodu a aktivní (i pasivní) odpočinek. Tato oblast vám poskytne nezapomenutelné dobrodružství a příležitost pro relaxaci v nádherném horském prostředí.

Pokud jste se rozhodli, že byste se do Polských Tater chtěli vydat hned, mrkněte na kategorii pobytů tento víkend, případně příští víkend.