Dovolená v Polských Tatrách

Lákají vás horské vrcholy? Pro turisty i lyžaře můžeme doporučit Polské Tatry se spoustou moderních ski areálů, turistických chat a krásných hotelů v malebných vesničkách. Oblíbeným střediskem je město Zakopané, které leží jen kousek od slovenských Tater.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pokud hledáte místo, kde si budete moci odpočinout a zároveň si i trochu zasportovat, ECO Active Resort Pieniny je z mého pohledu ideální volbou. Mají tady skvělé wellness, výbornou stravu a můžete si půjčit i kola. Osobně doporučuji projet si krásnou cyklotrasu okolo jezera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Už když jsme přijížděli, nadchlo nás nádherné prostředí, ve kterém je hotel umístěn. Potěšil nás velký pokoj v moderním designu a také parádní wellness centrum s bazénem. Plus dávám i za výbornou polopenzi - vždy bylo z čeho vybírat a všechno, co jsme zkusili, nám chutnalo.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Dovolená v polských Tatrách je skvělou volbou pro milovníky přírody, turistiky a lyžování. Tato malebná oblast nabízí úchvatné horské scenérie a mnoho outdoorových možností pro dobrodružství a odpočinek.

Do Polských Tater v létě i zimě

V polských Tatrách se nachází mnoho turisticky atraktivních lokalit, včetně slavného horského střediska Zakopane. V létě je toto místo výchozím bodem pro mnoho treků a túr po celých Tatrách. Můžete se vydat na horské výstupy, objevovat malebná údolí, nebo si užít panoramatické výhledy z horských vrcholků. V zimě si v polských Tatrách zase užijete lyžování či snowboardování do syta.

Tip: Koukejte po pobytech se skipasem v ceně.

Polské Tatry ale nabízí širokou škálu aktivit úplně pro každého. Můžete se věnovat turistice, horské cyklistice nebo profesionálnímu odpočívání ve wellness.

Dovolená v polských Tatrách je zážitkem pro všechny, kteří milují přírodu a aktivní (i pasivní) odpočinek. Tato oblast vám poskytne nezapomenutelné dobrodružství a příležitost pro relaxaci v nádherném horském prostředí.

Pokud jste se rozhodli, že byste se do Polských Tater chtěli vydat hned, mrkněte na kategorii pobytů tento víkend, případně příští víkend.