Dovolená na chorvatských ostrovech

Prosluněné pláže, nedotčená příroda a moderní turistická letoviska. Na chorvatských ostrovech si užijete pohádkovou letní dovolenou. Koupání v Jaderském moři můžete zpestřit výlety za přírodními nebo historickými památkami. Tak který pobyt na chorvatském ostrově vám padne do oka?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Pagus **** byl báječný od začátku do konce. Relaxovali jsme ve vnitřním i venkovním bazénu, vířivce i rovnou moři, do kterého je to pár kroků. V prostorném pokoji s velkým balkonem s výhledem na moře jsem se cítila báječně a krásně jsem si v něm odpočinula. Jídlo ve formě all inclusive nemělo chybu a věřím, že z bohaté nabídky skvěle připravených jídel si vybere každý. Součástí jsou alkoholické i nealkoholické nápoje. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou skutečně výjimečnou částí Chorvatska, kam se ráda vrátím.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Málokdo by si neužil dovolenou daleko od ruchů velkoměsta. Vydejte se za zážitky na jeden z chorvatských ostrovů a vychutnejte si letní chvíle pohody. Oblíbené chorvatské destinace, jako je Krk, Cres, Hvar nebo Korčula, nabízejí nádherné pláže i nekonečné vyžití.

Dovolená na chorvatských ostrovech – kam vyrazit za nejlepšími plážemi?

Chorvatské pobřeží je nesmírně členité. V Jaderském moři se tu ukrývá neuvěřitelných 1 185 ostrovů a ostrůvků. Některé z nich se staly populárními turistickými středisky. Není divu. Nabízejí totiž nekonečné písčité i oblázkové pláže, bohatý noční život a luxusní restaurace na dosah ruky. Na spoustě z nich si můžete prohlédnout také zajímavé historické a přírodní památky.

A na jaký chorvatský ostrov vyrazit? V severnější části země vyzkoušejte třeba ostrov Krk, který je oblíbený nejen pro krásnou krajinu a perfektní pláže, ale také kvůli silničnímu spojení s pevninou, díky kterému se sem dostanete pohodlně autem. Další ostrovní perlou v severním Chorvatsku je slunný ostrov Pag, který láká na noční život na vyhlášené pláži Zrće, ale i poklidnější zákoutí nebo historická města.

Jižněji můžete prozkoumat populární ostrov Korčula. Užijete si tu báječné koupání v průzračném moři a večer ochutnáte regionální víno. O kousek dál objevíte ostrov Hvar, který patří mezi nejživější ostrovy na Jadranu. Nevynechejte ani návštěvu sousedního ostrova Brač s nejvyšším vrcholem dalmáckých ostrovů – Vidova Gora. Pokud se výstupu na něj nezaleknete, můžete se těšit na nádherné výhledy na moře a chorvatské pobřeží.