Dovolená v Piešťanech

Lázně Piešťany a termální minerální voda dokáží zázraky. Z hloubky 2 000 metrů zde vyvěrá celkem 10 léčivých pramenů o teplotě 67 - 69 °C. Populární je pak zejména piešťanské sirné bahno, zábaly z něj mají léčivé účinky na výživu chrupavky a svalů.

Načítám nabídky...


Slovenské lázeňské město Piešťany nabízí bohaté možnost vyžití. Můžete si zde užít procházky po lázeňské kolonádě, relaxaci ve wellness i lázních, léčebné procedury i výlety po okolí. Na dosah jsou třeba Malé Karpaty.

Piešťany - kolonády, lázně a procedury

Piešťanská termální voda a léčivé bahno jsou světově proslulé pro své účinky. Pomáhají léčit revmatismus, pohybový aparát i nervový systém. Kromě bahenních zábalů si můžete dopřát i další procedury, například balneoterapii, uhličitou koupel, magnetoterapii. V termálních lázních najdete dva bazény - Zrcadliště s termální sirnou vodou a Bahniště s přídavkem sirného bahna.

Pokud si chcete bazény či procedury užít a mít je rovnou v ceně balíčku, dívejte se po pobytech v Piešťanech s procedurami. Doporučujeme také ubytování s vlastním wellness, kde si užijete vířivku, saunu či bazén.

Co v Piešťanech stojí za vidění? Projděte si Lázeňský ostrov s Fontánou čtyř prezidentů a nevynechte ani Kolonádový most. Najdete tu také městský park s Domem umění a Balneologické muzeum.