Dovolená na Dolní Moravě

Dolní Morava je turisticky mimořádně lákavá lokalita v každém ročním období. V létě vás oblast na úpatí Kralického Sněžníku (1424 m n. m.), rozprostírající se mezi Orlickými horami a Jeseníky, zláká na horskou turistiku, cyklovýlety i jízdu na koloběžkách po spleti značených stezek. Pokud vyrážíte na Dolní Moravu s dětmi, zavítejte také na nespočet atrakcí, které jsou zde právě pro ně připravené - nadchne je horská a bobová dráha, Adrenalin park a hlavně oblíbená Stezka v oblacích Dolní Morava s úctyhodnou výškou 55 metrů a panoramatickým výhledem do okolí. V zimě se Dolní Morava mění na ráj zimních sportů. Krajinu můžete prozkoumat na mnoha běžeckých stopách. Nebo dáte přednost lyžování na parádních sjezdovkách Ski areálu Dolní Morava?

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Dolní Morava je rekreační středisko na úpatí Králického Sněžníku u hranic s Polskem. Žije to tady jak v létě, tak i v zimě – pobyt v této oblasti si užijete díky kombinaci přírodních krás, outdoorových aktivit (včetně těch adrenalinovějších) a možností relaxace.

Kdy se vydat na Dolní Moravu?

Pokud se sem vydáte v zimě, budete si moci vybírat rovnou z několika ski areálů v okolí. Pro lyžaře, snowboarďáky, běžkaře i skialpinisty je toto místo jako stvořené. V takovém případě doporučujeme rovnou koukat po lyžařských pobytech. V létě pak nemůžete vynechat výlety po Sky Bridge nebo Stezce v oblacích, z nichž budete mít dechberoucí výhledy na okolní pohoří a přírodu. Z přírodních krás pak doporučujeme procházku k Vodopádům Malé Moravy nebo výstup na Králický Sněžník. Na otázku z nadpisu tedy odpovídáme jednoznačně: kdykoliv.

Pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci, Dolní Morava nabízí také mnohé možnosti wellness a relaxace. Zdejší wellness centra a lázně poskytují širokou škálu procedur, masáží a saunových rituálů, které vám pomohou zregenerovat a nabrat energii po aktivitách v přírodě. Hledejte pobyty s wellness, kterých u nás na Travelkingu najdete hromady.