Poznejte Kutnou Horu se všemi jejími krásami a ubytujte se v hotelu Vila U Varhanáře *** v samém jejím centru. V blízkosti máte hned několik UNESCO památek, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Strava je zajištena formou polopenze s bohatým snídaňovým bufetem, včetně lahve sektu na prřivítanou.

O ubytování

Vila U Varhanáře ***, původně secesní vila varhanářského rodu, se může pyšnit výjimečně dobrou polohou. Chrám sv. Barbory, jedna z nejvýznamnějších kutnohorských památek zapsané na seznamu UNESCO, je nejen v pěší vzdálenosti (330 m), ale i krásně viditelná přímo z pokojových oken. U dalších významných míst jste z Vily taktéž za pár chvil, např. Kostel sv. Jana Nepomuckého (350 m), Dačického dům (380 m) nebo Kostel sv. Jakuba (650 m).

Kde budete spát?

Ve Vile U Varhanáře *** budete ubytováni v jednom z 10 útulných pokojů. Ve každém z nich najdete TV se satelitem, WiFi internet zdarma, rychlovarnou konvici, stůl, šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si můžete pochutnat na české i mezinárodní kuchyni. Nasnídat se můžete dle svého gusta díky bohatému bufetu, večeře se podávají o dvou chodech. Zároveň máte možnost posedět v café baru s velkou terasou s výhledem. Na čepu je vždy Zlatá 12 nebo Stříbrná 11 z Měšťanského pivovaru Kutná Hora.

Kutná Hora Tip na výlet

Kutná Hora je zapsaná na seznamu UNESCO a i když se v ní žádný hrad ani zámek nenachází, nabízí toho tolik, že vám jedna návštěva nebude stačit. Kutná Hora byla v minulosti, jak už název napovídá, spjata s kutáním stříbra. Ve středověku šlo proto o jedno z nejvýznamnějších českých měst. To je důvod, proč zde naleznete velké množství památek, které doplňují četné kavárny a restaurace.

Co nevynechat při návštěvě Kutné Hory?

  • Chrám svaté Barbory
  • Kostnici v Sedlci
  • Katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele
  • Při procházce historickým jádrem města si prohlédněte Kamennou kašnu, Morový sloup, kostel sv. Jana Nepomuckého, Kamenný dům, Dačického dům s interaktivní expozicí o památkách UNESCO a Hrádek - České muzeum stříbra.

Kutná Hora nabízí i několik naučných stezek vhodných pro pěší i cyklisty. Doporučujeme tzv. Královskou procházku, která nabízí úchvatný pohled na panorama města nebo naučnou stezku Kolem Kutné Hory.

Více informací

Vila u Varhanáře ***

Barborská 11 , Kutná Hora
Česká republika

+420 777 729 759

info@uvarhanare.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Na ulici cca 100 m od hotelu

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Zastávka
0,4 km