Pobyt přespříští víkend

Chystáte se na víkendový pobyt s třítýdenním předstihem? Skvělá volba. Dovolenou stihnete v klidu naplánovat, ale nebudete čekat dlouho. Nabízíme pobyty romantického, relaxačního i turistického rázu, vybrat můžete i typ stravování.

Podívat se můžete také na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend či příští víkend.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Stáció na mě opravdu zapůsobil a rád jej s čistým svědomím doporučím každému, kdo by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality, a navíc za skvělou cenu. Samotná Budapešť je moc hezká, prohlédnul jsem si centrum města, Országház, tedy budovu parlamentu, Rybářskou baštu a udělal jsem si i procházku po břehu Dunaje. K vidění je toho ale spousta, takže se sem určitě budu chtít ještě vrátit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Pokud jste tak trochu spontánní, ale přesto máte rádi nějaké to plánování, pobyty přespříští víkend jsou pro vás to pravé ořechové. My v Travelkingu máme vše pro to, aby i pobyt přespříští víkend stál za to a byl přesně podle vašich chutí a preferencí. Chcete k vodě, někam s dětmi, kde se rozhodně nebudou nudit, do lázní nebo třeba za vínem? Máme vše, a to jak u nás, tak i v zahraničí.

Inspirujte se, jak si výlet co nejlépe užít

Proto, že přespříští víkend je relativně za dlouho, můžete si dovolenou alespoň trochu naplánovat. V tom vám může výrazně pomoct nabídka výletů u každého pobytu nebo naše nabitá Travelpedia. Díky našemu blogu pak můžete objevit To NEJ z dané lokality anebo i podrobné itineráře víkendových výletů, kterými se můžete nechat inspirovat.

Podívat se můžete také na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend či příští víkend.