Dovolená v Písku

Objevte historické město na řece Otavě. Máte rádi Jižní Čechy a památky? Pak nezáleží na tom, zda vás láká relaxační pobyt nebo raději strávíte svoji dovolenou aktivně. Písek je vždy tou správnou destinací, kam zamířit.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Město Písek ležící na řece Otavě je další ze skvostů jižních Čech. Uvidíte zde nejstarší kamenný most v Česku i v celé střední Evropě. Při procházce malebným historickým centrem narazíte na několik starobylých památek a poté můžete rovnou zamířit za relaxací ve wellness. Písek je zkrátka dokonalým místem pro dovolenou na jihu Čech.

Na co se můžete těšit během pobytu v Písku?

Během návštěvy Písku byste neměli vynechat návštěvu gotického mostu ze 13. století s barokními sousošími. Na jednom břehu jej navíc zdobí galerie se sochami vytvořenými z písku. Další architektonické památky si prohlédněte hned na nábřeží, kde se vyjímá řada barevných domků přezdívaná Amsterdam.

S dětmi se pak vydejte na návštěvu kulturního centra Sladovny Písek, kde se nachází mnoho interaktivních expozic, u kterých se pobaví malí i velcí. Milovníci koní mohou zamířit do Krajského hřebčína. Za odpočinkem se vydejte do parku na Městském ostrově nebo do wellness centra přímo ve vašem ubytování.