Dovolená ve Vratislavi

Vratislav je jedno z nejkrásnějších a nejstarších míst v Polsku. Mnohým svou atmosférou připomíná Benátky - leží totiž na 12 ostrovech, které spojuje více než 100 mostů vedoucích k nádherným parkům a významným památkám. Za návštěvu stojí Tumský ostrov s výjimečným komplexem sakrálních staveb i gotickou katedrálou. Nevynechte ani hlavní náměstí - Rynek - s nejkrásnější stavbou Evropy, Vratislavskou radnicí či moderní Halu Století zapsanou na Seznamu UNESCO. Na dosah z ní budete mít ZOO, Japonskou zahradu a mnoho dalších lákadel.

Načítám nabídky...


Vratislav je nádherné historické město v Polsku, které utváří hlavně množství významných památek na 12 ostrovech, mezi kterými protéká řeka Odra. Ke gotické katedrále, vratislavské radnici či k Zoologické zahradě vás dovedou všudypřítomní trapslíci, kteří zdobí ulice celého města. Doprovázet vás budou také během romantických procházek po uličkách města, které je ideální pro romantický pobyt v Polsku. Společné chvíle s vaší láskou vám zpříjemní také posezení v jedné z mnoha zdejších kavárniček nebo procházky parky ozdobenými sochami.

Polsko si zamilujete i tehdy, pokud během své dovolené toužíte po něčem extra. Vydejte se sem na luxusní pobyt a nechte se okouzlit přepychovými interiéry hotelu. Ubytování označené několika hvězdičkami určitě najdete také v krásné Vratislavi.