Wellness pobyt v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku nemusí být jen o koupání v moři. Užijte si také relaxaci ve wellness, kde si odpočinete ve vířivce nebo třeba v sauně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým


Dovolená v Chorvatsku se pojí hlavně s koupáním v moři a opalováním se na pláži. Nemusí to být ale to jediné, co na své dovolené můžete podniknout. K pravému odpočinku nesmí chybět ani wellness centrum, a to i přímo ve vašem ubytování.

Dovolená v Chorvatsku - to je moře, historická města i wellness

Chorvatsko - to je teplé moře ideální ke koupání, oblázkové i písečné pláže a letoviska pulsující životem i historická města. Během dovolené se ale můžete těšit i na něco navíc – třeba na odpočinek ve wellness centru. Masáži tisíci bublinek ve vířivce a zdravému odpočinku v sauně se nic nevyrovná. Pokud o něj nechcete během své dovolené v Chorvatsku přijít, zarezervujte si pobyt s neomezeným vstupem do wellness centra v rámci pobytu. Těšit se můžete také na koupání v bazénu.

Odpočinek ve wellness si můžete užívat například v Severní Dalmácii, na Istrii či na Makarské riviéře, ale také v ostatních koutech Chorvatska. Vlastním wellness centrem se zde pyšní hlavně luxusní hotely, ve kterých si užijete také dokonalé pohodlí, skvělé služby a znamenitou stravu . Abyste měli jistotu, že si v Chorvatsku budete užívat jen to nejlepší pohodlí, vybírejte si pobyt s označením „Osobně ověřeno“. Toto označení znamená, že pobyt osobně ověřil člen Travelking týmu a od hostů sbírá samé výborné hodnocení.