Wellness pobyt v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku nemusí být jen o koupání v moři. Užijte si také relaxaci ve wellness, kde si odpočinete ve vířivce nebo třeba v sauně.

Načítám nabídky...


Dovolená v Chorvatsku se pojí hlavně s koupáním v moři a opalováním se na pláži. Nemusí to být ale to jediné, co na své dovolené můžete podniknout. K pravému odpočinku nesmí chybět ani wellness centrum, a to i přímo ve vašem ubytování.

Dovolená v Chorvatsku - to je moře, historická města i wellness

Chorvatsko - to je teplé moře ideální ke koupání, oblázkové i písečné pláže a letoviska pulsující životem i historická města. Během dovolené se ale můžete těšit i na něco navíc – třeba na odpočinek ve wellness centru. Masáži tisíci bublinek ve vířivce a zdravému odpočinku v sauně se nic nevyrovná. Pokud o něj nechcete během své dovolené v Chorvatsku přijít, zarezervujte si pobyt s neomezeným vstupem do wellness centra v rámci pobytu. Těšit se můžete také na koupání v bazénu.

Odpočinek ve wellness si můžete užívat například v Severní Dalmácii, na Istrii či na Makarské riviéře, ale také v ostatních koutech Chorvatska. Vlastním wellness centrem se zde pyšní hlavně luxusní hotely, ve kterých si užijete také dokonalé pohodlí, skvělé služby a znamenitou stravu . Abyste měli jistotu, že si v Chorvatsku budete užívat jen to nejlepší pohodlí, vybírejte si pobyt s označením „Osobně ověřeno“. Toto označení znamená, že pobyt osobně ověřil člen Travelking týmu a od hostů sbírá samé výborné hodnocení.