Pobyty v Luhačovicích - lázeňská dovolená

Lázně Luhačovice jsou nejoblíbenější moravské lázně. Dopřejte si perfektní relaxaci v lázních s tradicí, která sahá až do 17. století. Čekají vás léčivé prameny, nádherná lázeňská architektura a procházky po kolonádě. Některé prameny se používají výhradně ke koupelím a inhalacím, jiné můžete volně ochutnat v lázeňském parku. Nejznámější je přírodní minerální voda Vincentka, servírovala se i na císařském dvoře.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Luhačovice jsou lázeňské městečko, jedno z nejkrásnějších na Moravě. Najdete tu krásnou architekturu i přírodu, lázeňské domy i minerální prameny. Pokud se vám tentokrát nechce do Karlových Varů ani Mariánských Lázní, určitě zkuste Luhačovice!

Luhačovice, lázeňské město na Moravě

Užijte si pobyt v Luhačovicích plný odpočinku, procházek po kolonádách s lázeňskou oplatkou v ruce, popíjení minerálních léčivých pramenů i výletů po místních památkách a přírodě. Za návštěvu rozhodně stojí Lázeňský park, Jurkovičův dům a řada dalších okolních staveb. Projít se můžete k Jezírku lásky.

Za lenošením zamiřte do Městské plovárny, anebo si vyberte ubytování s vlastním wellness centrem a užijte si vířivku, saunu či bazén rovnou tam. Pokud si chcete opravdu oddechnout, vyberte si pobyt s procedurami a užijte si třeba pivní koupel ve dřevěné kádi, masáž či zábal.