Pension Radvanice ve stejnojmenné obci se nachází mezi Adršpašsko-teplickými skalami a Jestřebími horami. V obou oblastech najdete krásné turistické stezky i cyklotrasy. Skromnější ubytování s polopenzí je spíše pro nenáročné hosty, kteří si místo na luxus potrpí na různorodé možnosti sportovního a turistického vyžití v místě pobytu.

O ubytování

V Jestřebích horách si užijete pobyt plný krásné přírody, skvělých výletů, příjemné relaxace a pohody v Penzionu Radvanice. Najdete jej v ideální poloze v Broumovském výběžku blízko Adršpašsko-Teplických skal. Navštivte v okolí místa jako Muzeum bratří Čapků (10 km), Adršpašské skály (10 km), Teplické skály (16 km), Broumovské stěny (18 km) či vzdálenější Broumovský klášter (30 km) a vězte, že nebudete litovat ani jednoho výletu.

Nejbližší sjezdovka lyžařského areálu Radvanice je vzdálena pouze 1 km. Skvělé možnosti zimních radovánek nabízí také skiareál v Mladých Bukách (25 km), v Žacléři či Skiresort Černá Hora (35 km). Milovníci běžkování pak mohou krásy přírody poznávat na nespočtu kilometrů upravovaných bílých stop.

Kde budete spát?

V Pensionu Radvanice se můžete ubytovat v apartmánu s vlastní koupelnou. Ještě levnější variantou je ale ubytování v jednom z pokojů Standard se sdílenou koupelnou a toaletou.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou švédských stolů a tříchodové večeře, které si budete moci vybrat vždy ze 2 různých jídel, vás budou čekat přímo v penzionu.

Kde budete relaxovat?

Můžete si zde po celodenních sportovních výkonech v krásném CHKO Broumovsko budete moci také pronajmout celou saunu nebo tenisové kurty jen sami pro sebe.

Cestujete s dětmi?

V prostorách a okolí penzionu najdete dětský koutek a hřiště s pískovištěm, klouzačkami a dětskými domečky.

Něco navíc

Potěší vás i úschovna lyží a kol, zahrát si můžete také stolní fotbálek nebo kulečník.

Pension Radvanice

Pension Radvanice

Radvanice 170 , Trutnov-Radvanice
Česká republika

+420 603 427 884

pensionradvanice@email.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,7 km
Sjezdovka
1,1 km

Tipy na výlet

Lyžování v Adršpachu

Lyžování v AdršpachuTip na výlet

Do Adršpachu se sice běžně jezdí především za skalami a CHKO Broumovsko, v zimě se vám zde ale naskytne hned několik dalších možností, jak aktivně strávit dovolenou. V Adršpachu najdete hned několik lyžařských areálů o různých velikostech, kde na své přijde zkušený lyžař, začátečník, snowboardista i rodina s dětmi. Vzhledem k tomu, že Adršpach většinou nebývá první volbou při výběru zimní dovolené, u vleků nebudete příliš dlouho čekat a sjezdovky budou více prázdné než plné.

Jaké lyžařské areály zde najdete?

  • Lyžařský areál Mladé Buky se 7 vleky, snowparkem s překážkami, třísedačkovou lanovkou a 5,1 km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných sjezdovek.
  • Family Ski Park je díky mírnému sklonu sjezdovek první volbou na lyžařskou dovolenou s vašimi nejmenšími.
  • Skiareál Petříkovice nabízí více než 3,5 km upravovaných sjezdovek střední obtížnosti, ale také dětský vlek.
  • SKI areál HARTMAN se může pyšnit mimořádně širokými modrými, červenými i černými sjezdovkami.
  • U lyžařského areálu Panská stráň, menšího střediska se třemi sjezdovkami, vás potěší také udržovaný 550metrový běžkařský okruh.
  • Skiareál Olešnice v Orlických horách poskytuje zábavu na 4 sjezdovkách, 3 vlecích, dětském hřišti s nekonečným lanem a ve vytápěném skibaru.
Více informací
Ski areál Arrakis (Žacléř - Prkenný Důl)
Ski areál Arrakis (Žacléř - Prkenný Důl)
Běžkování u Adršpašsko-teplických skal
Běžkování u Adršpašsko-teplických skal
Adršpašské skály
Adršpašské skály