Pension Radvanice ve stejnojmenné obci se nachází mezi Adršpašsko-teplickými skalami a Jestřebími horami. V obou oblastech najdete jak turistické stezky, tak krásné cyklotrasy. Skromnější ubytování s polopenzí je spíše pro nenáročné hosty, kteří si místo na luxus potrpí na různorodé možnosti sportovního a turistického vyžití v místě pobytu.

Teplické skály Tip na výlet

Skalní město Teplické skály má pro své návštěvníky připraveno mnoho zajímavostí. Masivní skalní stěny nabízí jeskyně, úzká údolí i labyrinty, nebo také místo zvané Sibiř, kde najdete v úzkých kaňonech sníh i v létě. Turistický okruh dlouhý 6 km zajistí návštěvníkům magický zážitek spojen s trochou toho adrenalinu při některých výstupech i zajímavosti na informačních tabulích. Největšími a nejznámějšími útvary, které se tyčí až do výšky 70 m, jsou Skalní koruna a Chrámové a Martinské stěny.

Více informací

Plno aktivit a cílů na Broumovsku

V Pensionu Radvanice se můžete ubytovat v apartmánu s vlastním sociálním zařízením. Ještě levnější variantou je ale ubytování v jednom z pokojů Standard se sdílenou koupelnou a toaletou. V prostorách a okolí penzionu najdete dětský koutek a hřiště, úschovnu lyží a kol, která je možné si zde v letní sezoně zapůjčit, zahrát si můžete také stolní fotbálek nebo kulečník.

Snídaně formou švédských stolů a tříchodové večeře, které si budete moci vybrat vždy ze 2 různých jídel, vás budou čekat přímo v penzionu, kde si například po celodenních sportovních výkonech v krásném CHKO Broumovsko budete moci také pronajmout celou saunu nebo tenisové kurty jen sami pro sebe.

Pension Radvanice

Radvanice 170, Trutnov-Radvanice
Česká republika

+420 603 427 884

pensionradvanice@email.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,7 km
Sjezdovka
1,1 km

Tipy na výlet

Adršpašské vodopády

Jednou z oblíbených turistických atrakcí skalního města jsou Malý a Velký Adršpašský vodopád, které najdete pod adršpašským jezírkem na říčce Metuji. Výška Velkého vodopádku je okolo 16 metrů a protože jeho průtok v létě klesá, je nad ním vybudované stavidlo, které je možné na požádání návštěvníků skal uvolnit a vodopád tak vidět v plné síle.

Zřícenina skalního hradu Adršpach

Zříceninu skalního hradu ze 13. století, který sloužila pro ochranu obchodní stezky, najdete na severním okraji skalního města na Starozámeckém vrchu. Ze samotného hradu zde dnes již moc nenajdete, za výstup budete ovšem odměněni nádherným výhledem do okolí.

Adršpašské skály

Adršpašské skalní město je po právu oblíbeným cílem rodin s dětmi. Nenáročný 3,5 km dlouhý turistický okruh je ideálním pro poznávání krás a fascinujících zákoutí Adršpašsko-teplických skal, které se pyšní titulem titulem největší a nejdivočejší skalní město Střední Evropy. Snad každý útvar zde má své jméno, mezi nejznámější patří Milenci, Starosta a Starostová nebo Homole cukru. Mezi skalami můžete po žebřících vystoupat ke Skalnímu jezírku, projet se loďkou nebo navštívit zříceninu hradu Adršpach.