Wellness pobyty na Vysočině

Vysočina se pyšní nedotčenou přírodou s hlubokými lesy i historickými památkami včetně tří lokalit ze seznamu UNESCO. Navíc se jedná o dokonalé místo pro odpočinkovou dovolenou. Vydejte se na wellness pobyt na Vysočině a načerpejte síly v přírodě stejně jako v sauně či vířivce.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v letohrádku byl krásným zážitkem. Atmosféra prvorepublikové doby pohltí každého návštěvníka, jakmile překročí práh hotelu. Že budou pokoje zařízené dobovým nábytkem, jsem věděla z fotek, ale že budeme jíst starými příbory a všude bude vyhrávat tematická hudba, to jsem nečekala. Letohrádek je umístěn kilometr za městem Počátky a patří k němu i park, takže je tu opravdu klid. Nadchlo nás i promítání filmů v salonku v přízemí. Ke sledování si můžete objednat večeři z menu a vychutnat si tak výborná jídla uvařená podle dobových receptů.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým
Ověřeno Travelkingem

“Penzion nás okouzlil už při příjezdu. Po vstupu nás uvítal milý personál a překvapily nás luxusní interiéry. Pokoj včetně koupelny byl prostorný, postel pohodlná a spalo se nám na ní výborně. Vypíchnout musím určitě také chutné snídaně a wellness, které bylo kouzelné, a díky vířivce a sauně se člověk nenudil, i když zrovna pršelo. Na výlet jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou na Zelenou horu, kde je kostel Sv. Jana Nepomuckého. Určitě se sem ještě vrátíme, abychom mohli okolí více prozkoumat za lepšího počasí. Možností výletů je tu totiž nespočet.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Toužíte po dovolené plné odpočinku a ještě nevíte, kam na ní v Česku vyrazit? Zamiřte na Vysočinu a nechte se okouzlit místní přírodou, skvělými wellness hotely i službami na vysoké úrovni. Pokud zatoužíte po poznávání, jste na správném místě – na Vysočině se nacházejí hned 3 památky UNESCO.

Aktivní dovolená Vysočině

Vysočina je ideálním místem pro dovolenou plnou relaxu i zážitků. Za krásami přírody můžete vrazit hned do dvou chráněných krajinných oblastí: Žďářských vrchů a Železných hor. Turistické a cyklistické trasy vedoucí přes CHKO Žďárské vrchy vás provedou kolem skalních věží a měst, jako je Pasecká skála, Vlčí kámen, Malinská skálu či nejvyšší vrch Devět skal (836 m n. m). Procházky po Železných horách se neobejdou bez objevování hlubokých lesů, zřícenin středověkých hradů či ještě starších keltských oppid. Po turistice v horách si zasloužíte pořádný odpočinek. Unaveným svalům i mysli uděláte radost, když si zarelaxujete ve vířivce nebo v sauně ve wellness centru přímo v hotelu.

Ráj kulturních pamětihodností

Na Vysočině si můžete dopřát i parádní romantickou dovolenou ve dvou. Pokud vás místo hor lákají spíše památky a toulky po historických městech, nebudete to mít na výlety daleko. Vydejte se objevit vysočinské památky UNESCO: město Třebíč s židovským městem a bazilikou sv. Prokopa, město Telč s pohádkovým zámkem i náměstím plným středověkých budov nebo unikátní poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře.

Co ještě můžete zažít na Vysočině a kde se ubytovat? To vám poradí členka Travelking týmu Markéta, která tu pro vás osobně ověřila pobyt v Grand Hotelu Třebíč ***.