CHKO Železné hory má co nabídnout, navíc leží jen kousek od Žďárských vrchů. Ubytujte se v Hotelu Jezerka **** přímo u přehrady Seč a užijte si luxusní ubytování, neomezený vstup do aquacentra s bazény, vířivkami a saunami i vstup do fitness a tělocvičny.

O ubytování

Hotel Jezerka**** se nachází v samém srdci CHKO Železné hory. Nádherná okolní příroda je jako stvořená pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity. Břehy vodní nádrže Seč jsou z hotelu vzdáleny jen 500 m. Na výlet se můžete vydat na zříceniny hradů Oheb (2 km) či Vildštejn (3 km). Daleko to není ani do hřebčína Kladruby, který je památkou UNESCO. Spoustu toho nabízejí také nedaleké Pardubice (30 km), kde najdete renesanční zámek, Východočeskou galerii, aquacentrum a mnoho dalšího. Na Kunětické hoře (36 km) se vypíná překrásný hrad. Pod horou vyrostl moderní Golf Resort s 18jamkovým mistrovským golfovým hřištěm a cyklostezkou. Okolím vede řada turistických i cyklistických tras. Přímo v hotelu je půjčovna kol, koloběžek a elektrokol, které můžete při výletech využít.

Kde budete spát?

Ubytováni budete buď v hlavní hotelové budově, nebo ve 200 m vzdálené depandanci, která poskytuje ubytování více v soukromí.

Součástí hlavní hotelové budovy jsou:

Dvoulůžkové pokoje Standard s vlastní koupelnou o rozloze 14 m². Součástí vybavení je LCD televize, WiFi připojení, minibar, trezor, psací stůl, telefon a fén. Většina pokojů má balkon.

Dvoulůžkové pokoje Komfort s vlastní koupelnou o rozloze 17,5 m². Součástí vybavení je LCD televize, WiFi připojení, minibar, trezor, psací stůl, telefon a fén. Všechny pokoje disponují balkonem.

Dvoulůžkové pokoje Superior s vlastní koupelnou o rozloze 17 m². Pokoje jsou moderně vybaveny a nechybí v nich klimatizace, LCD televize, WiFi připojení, minibar, trezor, psací stůl, telefon a fén. Všechny pokoje disponují balkonem.

Součástí depandance jsou:

Dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou vybavené LCD televizí, WiFi připojením, minibarem, telefonem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Ve dvou hotelových restauracích se podává tradiční česká kuchyně i mezinárodní speciality v moderním pojetí. Každé ráno pobytu si vychutnáte snídani ve formě bufetu s nabídkou teplých i studených pokrmů včetně uzenin, sýrů, slaného a sladkého pečiva, vaječných pokrmů, medu, džemu, ovoce, zeleniny, jogurtů, kávy, čaje, mléka, džusů a cereálií. V průběhu dne je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večeře pro hotelové hosty mají dle obsazenosti bufetovou, nebo servírovanou formu. Součástí hotelu jsou i dvě vinárny, z nichž v jedné je prosvětlený skleněný taneční parket

Kde budete relaxovat?

Oázu klidu a harmonie představuje Wellness & Spa o rozloze 800 m². Najdete zde relaxační bazén, venkovní i vnitřní vířivku, saunový svět (finská, bio, parní, tropická a infra sauna) a odpočívárnu. Zarelaxovat můžete dále v solné komoře, tepidáriu, Kneippově lázni a na sluneční terase. Na zahradě hotelu je velký venkovní bazén.

Cestujete s dětmi?

Hotel má skvělé zázemí i pro malé hosty. K dispozici je dětský koutek i venkovní hřiště. Na přání lze zajistit službu hlídání. V letní sezóně probíhají zábavné animační programy.

Něco navíc

Hotel disponuje velkou vnitřní posilovnou i venkovním sportovištěm. Najdete zde také horolezeckou stěnu, půjčovnu kol a elektrokol, hřiště na volejbal a tenis a multifunkční hřiště s umělým povrchem.

Hotel & Depandance Jezerka ****

Hotel & Depandance Jezerka ****

Seč - Ústupky 278 , Seč
Česká republika

Provozuje společnost:
Hotel Jezerka s.r.o. IČ: 25971484


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Minibar
Vnitřní bazén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,5 km
Zastávka
0,9 km
Sjezdovka
15 km
Běžkování
15 km

Tipy na výlet

CHKO Železné hory

CHKO Železné hory Tip na výlet

Chráněná krajinná oblast Železné hory o ploše 284 km² se rozkládá na Vysočině kolem Chotěboře a Ždírce nad Doubravou, táhne se dále na sever k Chrudimi a pokračuje také za Seč k Ronovu nad Doubravou. Pro tuto krajinou jsou typické hluboké lesy, stříbřité říčky i zachovalé valy keltských opidd a zříceniny středověkých hradů, které se staly inspirací životních děl mnoha malířů a umělců.

Železné hory jsou domovem mnoha ohrožených druhů rostlin i zvířat. Vyskytuje se zde na 1 200 druhů rostlin, přes 75 druhů měkkýšů, dvanáct set druhů motýlů a 283 druhů obratlovců. Turisté mohou oblast prozkoumat na šesti naučných stezkách.

Pardubice
Pardubice
Chrudim
Chrudim
Jihlava
Jihlava