Wellness pobyty v Německu

Dopřejte si relaxační dovolenou a spojte poznávání krás německých měst či hor s koupáním či pobytem v sauně. Uvolněte se, objednejte si třeba i masáž a po návratu z dovolené oceníte načerpanou energii.

Načítám nabídky...


Německo - to není jen země hlubokých lesů, fantastických lyžařských středisek a fascinujících kulturních památek. Vydejte se sem na wellness pobyt a načerpejte novou energii během odpočinku ve vířivce nebo v relaxačním bazénu.

Do Německa za přírodou i odpočinkem

K pobytu s rodinou v Německu neodmyslitelně patří turistika po nádherných národních parcích, kterých se zde nachází až 16. Procházejte se kolem průzračných jezer, zamiřte po turistických stezkách na hory a vychutnejte si fantastické panoramatické výhledy. Pokud budete mít nablízku i město, poznejte jeho krásy a prozkoumejte historické památky i místní kuchyni v jedné ze znamenitých restaurací. Po návratu do hotelu nebo penzionu vám skvěle padne vhod odpočinek ve wellness centru. Oddejte se relaxaci v bazénu nebo masáži bublinkami ve vířivce. Pokud je to v možnostech ubytování, dopřejte si také relaxační proceduru.

Německo je také skvělou volbou na lyžařský pobyt. Kopcovitá krajina zejména na jihu země se může pochlubit špičkovými lyžařskými středisky, kde si přijdou na své jak rodiny s dětmi, tak i zkušení lyžaři a snowboardisté. Po celodenním dovádění na lyžích se zahřejte nejen teplým punčem či čajem, ale také v sauně.