Dovolená v Györu

Relaxujte na dovolené v celoročně otevřených termálech. Györ je jedním z nejhezčích maďarských měst, které se pyšní krásným barokním centrem a skvělou dostupností z Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně patří k těm nejoblíbenějším v celém Maďarsku.

Načítám nabídky...


Lázeňské město Györ se těší mezi českými i slovenskými turisty veliké oblibě. Leží totiž v podstatě u hranic a kromě města a termálů Mosonmagyaróvár se jedná o nejbližší maďarské lázně. Vydejte se za minerální vodou a místními památkami i vy.

Györ láká na termální lázně Rába Quelle

Největším lákadlem Györu jsou bez pochyby termální lázně Rába Quelle, ve kterých najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů. A protože jsou bazény vnitřní i venkovní, je lázeňský areál přístupný celoročně. Termální bazény jsou napuštěny léčivou vodou z hloubky 2 000 m. Kromě nich se těšte i na saunový svět nebo bohatou nabídku procedur.

Györ však nejsou jenom lázně, ale také město s bohatou historií, krásnou přírodou a kulturními akcemi. Projděte se po krásném barokním náměstí a kochejte se architekturou místních domů. Na náměstí Széchenyi shlédněte jezuitský kostel sv. Ignáce z Loyoly a zavítejte do některé z mnoha restaurací a ochutnejte maďarské speciality.

Jestli si chcete pobyt užít ještě více, zvolte si ubytování s vlastním wellness centrem, budete si tak moci dopřát bazén, vířivku či saunu kdykoli se vám zachce.