Dovolená v Győru

Relaxujte na dovolené v celoročně otevřených termálech. Győr, nebo taky Ráb, je jedním z nejhezčích maďarských měst, které se pyšní krásným barokním centrem a skvělou dostupností z Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně patří k těm nejoblíbenějším v celém Maďarsku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Amstel leží v klidné části Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálem, mají zde vynikající kuchyni a ten pocit, když jsem si vychutnával pivo na slunečné terase na břehu Dunaje, tak ten byl k nezaplacení.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Lázeňské město Győr, česky někdy označovaném jako Ráb, se těší mezi českými i slovenskými turisty veliké oblibě. Leží totiž v podstatě u hranic a kromě města a termálů Mosonmagyaróvár se jedná o nejbližší maďarské lázně. Vydejte se za minerální vodou a místními památkami i vy.

Győr láká na termální lázně Rába Quelle

Největším lákadlem Győru jsou bez pochyby termální lázně Rába Quelle, ve kterých najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů. A protože jsou bazény vnitřní i venkovní, je lázeňský areál přístupný celoročně. Termální bazény jsou napuštěny léčivou vodou z hloubky 2 000 m. Kromě nich se těšte i na saunový svět nebo bohatou nabídku procedur.

Győr však nejsou jenom lázně, ale také město s bohatou historií, krásnou přírodou a kulturními akcemi. Projděte se po krásném barokním náměstí a kochejte se architekturou místních domů. Na náměstí Széchenyi shlédněte jezuitský kostel sv. Ignáce z Loyoly a zavítejte do některé z mnoha restaurací a ochutnejte maďarské speciality.

Jestli si chcete pobyt užít ještě více, zvolte si ubytování s vlastním wellness centrem, budete si tak moci dopřát bazén, vířivku či saunu kdykoli se vám zachce.