Dovolená v lázních Moravske Toplice

Oddejte se odpočinku v termálním ráji. Vodní radovánky i zasloužený relax na vás čekají ve slovinských lázních Moravske Toplice. Místní černá termominerální voda prospěje vašemu zdraví stejně jako pestrá nabídka wellness služeb. Vyberte si pohodový pobyt v Moravských Toplicích a nechte se po zásluze hýčkat.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?



Vypravte se do ráje relaxu ve slovinském městečku Moravske Toplice, kde byla v 50. letech 20. století objevena léčivá termální voda dvou barev. Kromě pohádkového odpočinku v bazénech a saunách, oceníte také krásné okolí plné možností.

Poznejte, co vám může nabídnout relaxační pobyt v Moravských Toplicích

Kam jinde se vydat za relaxem než do největších slovinských termálů? Najdete tu prvotřídní termální lázně Terme 3000, ve kterých se můžete vykoupat v 30 bazénech s černou termominerální vodou s příměsí ropy. Pobyt v Moravských Toplicích bude mít příznivý dopad na vaše zdraví, kromě blahodárných účinků místních pramenů vám prospějí i pestré wellness služby a procházky v malebné okolní přírodě.

Na wellness pobytu v Moravských Toplicích se prohřejete v saunách, uvolníte se na masáži nebo si odpočinete v relaxačních zónách. A to nejlepší? Odpočívat tu můžete po celý rok, díky vysoké teplotě vody v termálních bazénech vám relax neodepře ani nepřízeň počasí.

A kam vyrazit v okolí? Na kole nebo pěšky se vydejte k Bukovnickému jezeru, objevte také nedaleký kostel Nanebevzetí Páně v Bogojině nebo skanzen Filovci s expozicí o hrnčířství. Ve skleníku Ocean Orchids v Dubrovniku obdivujte vzácné květiny a z netradiční rozhledny Vinarium se pokochejte výhledem na vinice v okolí Lendavy.

Náš tip: Toužíte po romantickém pobytu ve dvou, nebo chcete vyjet na dovolenou s celou rodinou? V naší nabídce naleznete balíčky, které jsou připravené speciálně pro páry a pro výletníky s dětmi.