Dovolená v Krakově

Vydejte se na historický výlet do nedalekého Krakova, druhého nejlidnatějšího města Polska a skutečné metropole se vším všudy. Poznejte krásy Krakova s hradem Wawel, ochutnejte zapiekanku anebo se vydejte do vyhlášeného aquaparku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si vybrali, protože jsme chtěli vidět Krakov, a stálo to za to. Po příchodu na pokoj nás překvapila jeho velikost – byl obrovský, a přitom útulný. Snídaně byly parádní, bohaté a na výběr bylo snad ze všeho, co člověka napadne. Večeře byly taková klasika, která uspokojí každého – jak výběrem, tak chutí i velikostí porcí. Co určitě stojí za to v Krakově vidět je hrad Wawel, a pak Solný důl Wieliczka. Město nás velice překvapilo, všechno bylo krásné a čisté. Za tři dny jsme v Krakově zdaleka nestihli všechno, a určitě se sem ještě vrátíme.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v hotelu Forest je úžasným zážitkem nejen díky chutným snídaním, ale také skvělé poloze blízko centra města. Zároveň si zde užijete pocit, že jste uprostřed lesa, a uchvátí vás krásný výhled z balkonu. Pokoje jsou prostorné a pěkně zařízené, skvěle poslouží k práci i odpočinku. Pohodlná postel, krásný les za oknem a ranní zpěv ptáků – ke štěstí nepotřebujete nic jiného. Sauny a solná jeskyně k večerní relaxaci navíc dotáhly celý zážitek k dokonalosti!”

Aneta Aleszczyk
Aneta Aleszczyk
Marketingový tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Krakov je oblíbený turistický cíl na jihu Polska blízko hranic s Českou republikou. Jeho bohatá historie, nádherná architektura a bohatá kultura ho činí jedním z nejatraktivnějších turistických cílů ve střední Evropě. Pokud plánujete navštívit Krakov, připravte se na nezapomenutelný zážitek.

Co nevynechat v Krakově?

Jednou z nejznámějších atrakcí Krakova je jeho historické centrum, které bylo zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Hlavní náměstí (Rynek Glowny) se pak považuje za jedno z největších středověkých náměstí v Evropě. Zde se nachází nejenom krásný královský hrad Wawel, ale také množství kaváren, restaurací a obchodů. Prozkoumejte úzké uličky a objevte gastronomii i skryté poklady tohoto malebného prostoru.

Travelking tip: Přečtěte si našeho podrobného průvodce Krakovem, díky kterému se v tomto městě nejen neztratíte, ale také si ho vychutnáte se vším všudy.

Pokud se sem vydáte s dětmi, určitě hledejte pobyt se vstupem do aquaparku – zdejší krakovský aquapark je v okolí opravdu vyhlášený.