Dovolená na Oravě

Unikněte před každodenním shonem do malebné krajiny slovenské Oravy. Pokochejte se výhledem na okolní vrcholy, vydejte se do Národního parku Malá Fatra nebo navštivte oblíbený Oravský hrad, pod kterým se můžete plavit na tradičních pltích.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Orava je krásná oblast na Slovensku, kterou najdete na hranicích s Polskem, ale také blízko Česka. Užijete si tu zábavu s celou rodinou, a to kdykoli během roku.

Orava, to je příroda, lyžování i aquapark

Mezi hlavní lákadla Oravy patří krásný Oravský hrad, který je jedním z nejkrásnějších hradů na Slovensku. Natáčel se zde například film Dračí srdce II či Upír Nosferatu. Krásná je také Oravská přehrada neboli Vodní nádrž Orava, která má rozlohu 35 km². V létě se tu můžete osvěžit, vyzkoušet jachting, surfing či jízdu na vodních kolech. V zimě si tu můžete zabruslit, anebo se vydat na procházku kolem romanticky zamrzlé vodní hladiny.

Za zábavou se vydejte do Aquaparku Meander, ve kterém najdete geotermální léčivou vodu. Můžete tu relaxovat v bazénech s horkou vodou a dopřát si trošku klidu.

Zapomenout nemůžeme ani na Oravskou lesní železničku, kterou milují děti i dospělí a na Lesnickou naučnou stezku Oravská Lesná. Děti se zabaví v Lanovém centru Funny Park. A co v zimě? Ski areál ORAVA SNOW se 4 vleky a parádními sjezdovkami! Vydat se můžete i do okolních ski areálů - Ski & Bike park Malinô Brdo, Ski centrum Nižná - Uhliská, Ski centrum Kuzmínovo, Ski park Kubínska Hoľa.

Ať už si chcete vybrat ubytování s wellness, abyste se po dni plném výletů mohli oddat odpočinku v bazénu či vířivce, anebo uvítáte hotel či penzion blízko ski areálu z naší nabídky si vyberete.