Pobyty v Dunajské Stredě

Dokonalá relaxace v termální vodě. Nenechte si ujít výhodný relaxační pobyt na Slovensku plný pohody. Ať už vás láká vyhlášený Thermalpark Dunajská Streda, muzea nebo historické památky, jste na správném místě.

Načítám nabídky...


Dunajská Streda je malé městečko na jihu Slovenska, kam se kvůli mimořádně oblíbeným termálním lázním Thermalpark sjíždějí návštěvníci z celé země i ze zahraničí. Podlehněte i vy krásám a pohodové atmosféře podunajské oblasti a vyzkoušejte na vlastní kůži, proč se do Dunajské Stredy zákazníci Travelkingu rádi vracejí.

Na co se můžete těšit během pobytu v Dunajské Stredě?

Největším lákadlem je Thermalpark s 10 vnitřními a venkovními bazény s léčivou termální vodou. Relax zde milují jak senioři, tak páry toužící po odpočinku i troše romantiky. Děti se zase zabaví v dětském bazénu se skluzavkou, na tobogánech a v létě také při programech s animátory. Dovolenou u termálů si nejlépe užijete, budete-li mít bazény přístupné přímo z hotelu. Zvolte tedy ubytování přímo propojené s termálními lázněmi a na pokoji vám postačí obléci si župan a můžete vyrazit za odpočinkem.

Kromě skvělých lázní nabízí Dunajská Streda i skvělé možnosti výletů. Zajímavým zpestřením lázeňského pobytu je třeba návštěva Žitnoostrovského muzea ve Žlutém zámečku nebo jedinečného vodního mlýna v nedalekém Dunajském Klátově. Za exotickými zvířaty se pak vypravte spolu s dětmi na návštěvu minizoo Malkia Park.