Ne nadarmo se Český Krumlov dostal na prestižní Seznam UNESCO, jeho krásu zkrátka musíte vidět na vlastní oči. Ubytujte se v Penzionu Hornička jen 5 minut od centra, posilněte se výtečnou snídaní ve formě bufetu a projděte si všechny historické památky a malebná zákoutí města. Vyrazit můžete i na cyklovýlet po okolí, v penzionu nechybí uzamykatelná kolárna.

O ubytování

V tichém prostředí vilové čtvrti v jednom z našich nejkrásnějších měst, v Českém Krumlově, najdete útulný Penzion Hornička ***. Vydejte se za klidnou dovolenou v nádherném UNESCO prostředí právě sem! Do samotného historického centra Českého Krumlova to budete mít 5 minut chůze. Objevte všechny jeho krásy jako například hlavní náměstí, Zámek Český Krumlov či Synagogu, anebo se zajeďte zrelaxovat na přehradu Lipno (19 km) či do přilehlého aquaparku Aquaworld Lipno (31 km). Během zimy si u Lipna užijete také zimní sporty a to ve Skiparku Frymburk (23 km) a ve Skiareálu Lipno (30 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z moderně zařízených pokojů, v němž najdete kromě nábytku LCD televizi, WiFi připojení, pracovní stůl s židlí, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a fénem. V pokojích je i možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou bufetu dostanete ve společenské místnosti. Za hezkého počasí si ji můžete vychutnat i na terase. Kávu a čaj budete mít k dispozici po celou dobu pobytu.

Něco navíc

Najdete zde mimo jiné i společenskou místnost, uzamykatelnou úschovnu kol a za poplatek nabízí i možnost odvozu od autobusového nebo vlakového nádraží k penzionu a zpět.

Penzion Hornička

Penzion Hornička

Stinná 621 , Český Krumlov
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Kolárna
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdálenost od jezera
19 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
31 km
Sjezdovka
310 km

Tipy na výlet

Český Krumlov (UNESCO)

Český Krumlov (UNESCO)Tip na výlet

Český Krumlov je perla Jižních Čech a po právu také jedno z nejnavštěvovanějších míst u nás.Romantické městečko s bohatou historií i impozantním zámkem se nachází na řece Vltavě, která dodává celému místu skutečně pohádkovou atmosféru. V centru i na nábřeží na vás čekají historické budovy, výborné restaurace, dobové obchůdky a především spousta kulturního vyžití. Celá oblast, která je nazývána "Branou Šumavy" je od roku 1992 zapsána na seznam UNESCO.

Co nevynechat při návštěvě Českého Krumlova?

  • Státní hrad a zámek Český Krumlov
  • Zámeckou zahradu s otáčivým hledištěm
  • Zámeckou věž
  • Navštivte také Muzeum voskových figurín, 3D muzeum, Egon Schiele Art Centrum, Kostel sv. Víta nebo místní pivovar.

Mezi nejvýznamnější kulturní akce patří Mezinárodní hudební festival Český krumlov nebo Festival barokních umění.

Více informací
Zámek Český Krumlov (UNESCO)
Zámek Český Krumlov (UNESCO)
Aquaworld Lipno
Aquaworld Lipno
Holašovice (UNESCO)
Holašovice (UNESCO)