Dovolená v Bešeňové

Co si nenechat ujít při pobytu Bešeňové? Jednoznačně největším tahákem je termální aquapark Gino Paradise s venkovní i vnitřní částí, které jsou otevřené celoročně. Vydejte se sem na báječnou relaxační dovolenou, při které se oprostíte od běžných starostí!

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Dejte sbohem ruchu velkoměsta a vydejte se na pobyt v objetí krásné přírody s vrchy protkanými turistickými stezkami, zelenými loukami a termálními prameny. V malebném lázeňském městečku Bešeňová na Liptově s vyhlášeným termálním aquaparkem si užijete dokonalý relax i aktivní dovolenou.

Na co se můžete těšit během pobytu v Bešeňové?

Na dovolenou v Bešeňové se můžete vydat rovnou s celou rodinou. Hlavním lákadlem je nejmodernější termální komplex na Slovensku – Aquapark Bešeňová. Děti se zde vyřádí například v bazénu s vlnobitím nebo na třech tobogánech. Na dospělé čeká oddych ve venkovních i vnitřních bazénech s geotermální vodou nebo v saunovém světě. V odpočinku pak můžete pokračovat i za branami aquaparku. Stačí si vybrat pobyt s wellness a relax pár kroků od pokoje máte zaručen. Pro ještě větší pohodlí si při pobytech všímejte označení Osobně ověřeno. To je důkazem, že hotel navštívil člen týmu Travelking a naši zákazníci se do něj rádi vracejí.

Pobyt v Bešeňové vám kromě termálů zpříjemní i četné možnosti procházek a turistiky. Za návštěvu stojí nedaleký přírodní výtvor Bešeňovské Travertíny s pestře zbarvenými minerálními skalami. Blízké Chočské vrchy nebo Liptovská Mara jsou ideální pro výlet pěšky i na kole.