Wellness pobyty na Slovensku

Odpočinek v náručí nádherné slovenské přírody doplněný chutí halušek je to pravé, pokud toužíte po relaxu s výhledem na majestátné vrcholky Tater nebo jiné krásy, které Slovensko nabízí. V rámci pobytu si užijete vířivku, saunu, masáže a další procedury.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory
Ověřeno Travelkingem

“Poloha hotelu je prostě super. Za jasného počasí vidíte vrcholky Tater a je to kousek na lanovku na Štrbské Pleso. Po cestě domů jsme navštívili Liptovskou Maru a okolí, což jsme si moc užili. Personál hotelu je velmi ochotný! Pan provozní nás uvítal s tím, že si máme dát kávičku a on nám povypráví kam se vydat na výlety. Vyspali jsme se pohodlně a v klidu. Strava byla v pořádku. Rozhodně doporučuji zajet sem na více dní, protože jsme toho za víkend spoustu nestihli navštívit. Pobyt jsme si užili na maximum a vřele jej doporučujeme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Wellness pobyt - to je masáž tisíci bublinkami ve vířivce, vyhřívání se v saunách nejrůznějších druhů a vůní, procházka zdraví prospěšným Kneippovým chodníkem a oddychování v tepidáriu. Pokud si k tomu všemu přejete i výhled na krásné hory nebo lázeňská města, vydejte se na pobyt s odpočinkem ve wellness na Slovensko. V mnohých hotelech a penzionech si navíc budete moci dopřát i masáž nebo relaxační proceduru.

Kam za nejlepším odpočinkem ve wellness na Slovensku?

Za dokonalým odpočinkem ve dvojici nebo s rodinou se vydejte do jednoho z mnoha lázeňských a termálních měst na Slovensku. Svými výbornými hotely s wellness jsou proslavené hlavně Piešťany a Trenčianske Teplice, kde se nacházejí i slavné lázně. Na své si ale přijdete i v Bojnicích s nádherným zámkem nebo v Podhájské.

Spojte relaxaci ve wellness s turistikou v přírodě a zjistíte, že je to ideální způsob trávení dovolené. Celodenní túry v Tatrách nebo v Javorníkách vám ukáží ta nejkrásnější zákoutí slovenské přírody. Po namáhavých procházkách si potom dopřejte zasloužené uvolnění svalů v sauně nebo ve vířivce - v některých wellness centrech i s výhledem na štíty hor.