Wellness pobyty na Slovensku

Odpočinek v náručí nádherné slovenské přírody doplněný chutí halušek je to pravé, pokud toužíte po relaxu s výhledem na majestátné vrcholky Tater nebo jiné krásy, které Slovensko nabízí. V rámci pobytu si užijete vířivku, saunu, masáže a další procedury.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pokud máte rádi relax a koupání v teplých vodách, je pobyt v Apartmánech Termál pro vás. Apartmány vypadají nově a moderně, jsou prostorné a mají vše, co k příjemnému pobytu potřebujete. Snídaně jsou bohaté a velmi dobrou tady měli i kávu. Příjemným překvapením byl sympatický a upovídaný pan masér. Hřebem pobytu je pak samozřejmě Thermalpark plný bazénů s horkou vodou. Z výletů doporučujeme návštěvu nedaleké Bratislavy. Hlavně Bratislavského hradu a starých uliček centra města. Určitě doporučuji vyzkoušet i některou z místních stylových kaváren.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Wellness pobyt - to je masáž tisíci bublinkami ve vířivce, vyhřívání se v saunách nejrůznějších druhů a vůní, procházka zdraví prospěšným Kneippovým chodníkem a oddychování v tepidáriu. Pokud si k tomu všemu přejete i výhled na krásné hory nebo lázeňská města, vydejte se na pobyt s odpočinkem ve wellness na Slovensko. V mnohých hotelech a penzionech si navíc budete moci dopřát i masáž nebo relaxační proceduru.

Kam za nejlepším odpočinkem ve wellness na Slovensku?

Za dokonalým odpočinkem ve dvojici nebo s rodinou se vydejte do jednoho z mnoha lázeňských a termálních měst na Slovensku. Svými výbornými hotely s wellness jsou proslavené hlavně Piešťany a Trenčianske Teplice, kde se nacházejí i slavné lázně. Na své si ale přijdete i v Bojnicích s nádherným zámkem nebo v Podhájské.

Spojte relaxaci ve wellness s turistikou v přírodě a zjistíte, že je to ideální způsob trávení dovolené. Celodenní túry v Tatrách nebo v Javorníkách vám ukáží ta nejkrásnější zákoutí slovenské přírody. Po namáhavých procházkách si potom dopřejte zasloužené uvolnění svalů v sauně nebo ve vířivce - v některých wellness centrech i s výhledem na štíty hor.