Užijte si to nejlepší z jižní Moravy v jednom pobytu. Ochutnejte vynikající víno a navštivte barokní památky. Vše vám umožní Penzion Rendezvous ve Valticích, kde budete mít navíc ubytování se snídaní a při degustaci vín si pochutnáte na občerstvení v podobě studené mísy.

O ubytování

Penzion Rendezvous se nachází na jižní Moravě ve Valticích jen 400 metrů od populárního zámku Valtice a areálu s krásnými zahradami. K Lednicko-valtickému areálu je to pak 8 km a do CHKO Pálava a Mikulova je to odtud 12 km.

Kde budete spát?

Čeká vás ubytování v jednom z 9 komfortních dvoulůžkových pokojů s úložnými prostory, televizí, WiFi připojením a vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Na recepci je možné zapůjčit fén.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na bohaté snídaně formou bufetu. Penzion se pyšní i vlastní vinárnou a sklípkem, kde vás čeká degustace a raut. Nabídka je opravdu široká, pan majitel se vyzná a má k dispozici 35 druhů vín včetně kabinetních, pozdních sběrů nebo ledového vína. V létě přijde vhod zahrada s posezením pod pergolou a možnost grilování.

Něco navíc

Nejenže tu ochutnáte nejrůznější odrůdy, jako je například Tramín, Aurelius či Chorvat, také se dozvíte něco o historii vinařství a technologické stránce výroby vína.

Penzion Rendezvous

Penzion Rendezvous

Střelecká 155 , Valtice
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Restaurace
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od jezera
3,6 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Jižní Morava

Jižní MoravaTip na výlet

Jižní Morava je regionem mnoha podob. Její metropolí je Brno, ale najdete zde také malé moravské Toskánsko, tajemnou krasovou oblast, světově nejrozsáhlejší parky Lednicko-valtického areálu, vinařskou Pálavu či folklorní Slovácko - a to ještě ani není všechno.

Co lidé na jižní Moravě navštěvují nejčastěji:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Co by vám ale rozhodně také nemělo ujít:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámek Slavkov u Brna a Mohyla míru
  • Westernové městečko Boskovice
  • Zámek Mikulov

A mnoho a mnoho dalšího. S dětmi můžete například vyrazit do pohádkového podzemí ve Znojmě či DinoParku ve Vyškově. Pokud si ale jedete na jižní Moravu od dětí trochu odpočinout, rozhodně nezapomeňte navštívit vinné sklepy ve Valticích či v Hustopečích (a ochutnat proslulou hustopečskou mandlovici).

Více informací
Lednicko-valtický areál
Lednicko-valtický areál
CHKO Pálava
CHKO Pálava
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia