Pobyty v jedinečných ubytováních

Chcete zažít pobyt, který bude opravdovým nevšedním zážitkem? Vydejte se do jednoho z jedinečných hotelů, penzionů či chat. Dopřejte si tu nejen přepych, ale také designové pokoje, vynikající jídlo, perfektní lokalitu a třeba i dokonalý odpočinek ve wellness či během procedur. Vybrali jsme pro vás ty nejúžasnější nabídky!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Největšími perlami našeho pobytu v ikonickém Hotelu Patria **** byla vynikající polopenze ve Slunečné restauraci, milý a ochotný personál i rozsáhlé wellness centrum se spoustou zákoutí pro odpočinek po náročné turistice. Opomenout nemohu také unikátní polohu ubytování, které se nachází přímo u nádherného Štrbského plesa. Díky tomu je toto místo ideálním výchozím bodem pro turisty i lyžaře.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Každé cestování má něco do sebe, ale existují i skutečně výjimečná místa, na jejichž návštěvu nikdy nezapomenete. Pokud toužíte po opravdu unikátním cestovatelském zážitku, vydejte se na pobyt v jedinečném ubytování.

V čem se jedinečná ubytování liší?

Jedinečná ubytování se od těch ostatních odlišují výjimečnou polohou, originálním anebo luxusním vybavením, případně možností zážitků, které jinde nezažijete. Jedná se zkrátka o místa, která si okamžitě zamilujete pro jejich okouzlující atmosféru, designové vybavení, pestrou nabídku profesionálních služeb nebo špičkovou gastronomii.

Originální dárek pro vaše nejbližší

Výběrem jedinečného ubytování zkrátka nešlápnete vedle. Jedinečná ubytování jsou zároveň dokonalým dárkem pro vaše blízké, kterým dáte najevo, jak moc pro vás znamenají. Nebo obdarujte svou drahou polovičku a užijte si nezapomenutelné chvíle ve dvou.