Pobyty v jedinečných ubytováních

Chcete zažít pobyt, který bude opravdovým nevšedním zážitkem? Vydejte se do jednoho z jedinečných hotelů, penzionů či chat. Dopřejte si tu nejen přepych, ale také designové pokoje, vynikající jídlo, perfektní lokalitu a třeba i dokonalý odpočinek ve wellness či během procedur. Vybrali jsme pro vás ty nejúžasnější nabídky!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Každé cestování má něco do sebe, ale existují i skutečně výjimečná místa, na jejichž návštěvu nikdy nezapomenete. Pokud toužíte po opravdu unikátním cestovatelském zážitku, vydejte se na pobyt v jedinečném ubytování.

V čem se jedinečná ubytování liší?

Jedinečná ubytování se od těch ostatních odlišují výjimečnou polohou, originálním anebo luxusním vybavením, případně možností zážitků, které jinde nezažijete. Jedná se zkrátka o místa, která si okamžitě zamilujete pro jejich okouzlující atmosféru, designové vybavení, pestrou nabídku profesionálních služeb nebo špičkovou gastronomii.

Originální dárek pro vaše nejbližší

Výběrem jedinečného ubytování zkrátka nešlápnete vedle. Jedinečná ubytování jsou zároveň dokonalým dárkem pro vaše blízké, kterým dáte najevo, jak moc pro vás znamenají. Nebo obdarujte svou drahou polovičku a užijte si nezapomenutelné chvíle ve dvou.