Dovolená v Korutanech

Korutany leží na jihu Rakouska a poskytují ideální zázemí pro aktivní dovolenou. Navštivte vyhlášená Korutanská jezera, projezděte celou oblast na kole a ochutnejte místní dobroty, třeba domácí sýry.

Načítám nabídky...


Korutany jsou opravdu nádhernou oblastí na jihu Rakouska. I přes svou krásu patří spíše k méně navštěvovaným místům, když přijde na turismus. Pokud však máte rádi čistou přírodu, jezera, turistiku a pořádnou zimní lyžovačku, Korutany si oblíbíte.

Skrytá perla Rakouska - Korutany

Ať už hledáte ubytování v Korutanech s wellness, anebo česky či slovensky hovořícím personálem z naší nabídky si vyberete.

V létě se vydejte k jednomu z mnoha korutanských jezer - Wörthersee, Faaker See, Ossiacher See či Liesertal či Maltatal. Pěšky či na kole se vydejte po úpatí pohoří Karawanken a objevujte krásy "růžového údolí" Rosental. Minout byste neměli ani Hrad Hochosterwitz.

V zimě si tu užijete 24 ski areálů s více než 800 km sjezdovek. Vydejte se za sněhovou nadílkou a perfektně upravenými sjezdovkami do Gerlitzen Alpe, Turracher Höhe či Bad Kleinkirchheimu.