Dovolená v Korutanech

Korutany leží na jihu Rakouska a poskytují ideální zázemí pro aktivní dovolenou. Navštivte vyhlášená Korutanská jezera, projezděte celou oblast na kole a ochutnejte místní dobroty, třeba domácí sýry.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Chalet Bellevue Alm *** byl naprosto jedinečný. Líbilo se nám snad všechno: prostředí hor, stylové pokoje a restaurace, velmi milý personál a také parádní wellness v partnerském hotelu. Kromě designu nás na pokoji nadchla prostorná terasa s posezením. V restauraci s krbem jsme si pochutnali na vynikajících snídaních v alpském stylu. Skvělým zážitkem byl i večer s živou hudbou a prasetem na rožni. V okolí je navíc spoustu krásných míst a možností výletů. Určitě se sem ještě vrátíme, a to nejlépe v zimě!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt jsme si dokonale užili. I když se penzion nachází uprostřed typické horské vesničky v Rakousku, díky slovenskému personálu jsme jazykovou bariéru vůbec neřešili. Náš pokoj byl komfortní a strava uspokojivá. Pan recepční se o nás po celou dobu perfektně staral, vždy nám pomohl a poradil skvělé tipy pro výlety po okolí. Výhodou v rámci balíčku byla slevová Lungau Card, se kterou jsme měli vstupenky a lanovku zdarma.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Korutany jsou opravdu nádhernou oblastí na jihu Rakouska. I přes svou krásu patří spíše k méně navštěvovaným místům, když přijde na turismus. Pokud však máte rádi čistou přírodu, jezera, turistiku a pořádnou zimní lyžovačku, Korutany si oblíbíte.

Skrytá perla Rakouska - Korutany

Ať už hledáte ubytování v Korutanech s wellness, anebo česky či slovensky hovořícím personálem z naší nabídky si vyberete.

V létě se vydejte k jednomu z mnoha korutanských jezer - Wörthersee, Faaker See, Ossiacher See či Liesertal či Maltatal. Pěšky či na kole se vydejte po úpatí pohoří Karawanken a objevujte krásy "růžového údolí" Rosental. Minout byste neměli ani Hrad Hochosterwitz.

V zimě si tu užijete 24 ski areálů s více než 800 km sjezdovek. Vydejte se za sněhovou nadílkou a perfektně upravenými sjezdovkami do Gerlitzen Alpe, Turracher Höhe či Bad Kleinkirchheimu.