Dovolená v Benátsku

Do italských Benátek už po staletí míří lidé za romantickou atmosférou. Navštivte i vy italské město tisíců mostů, svezte se na gondole po kanálu Canale Grande a obdivujte památky UNESCO i umělecká díla v galeriích. Dalším zážitkem pak pro vás jistě bude italská kuchyně.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Oblast Itálie rozprostírající se kolem města Benátky už desítky let láká na dovolenou zamilované páry. Není se čemu divit – jde totiž o jednu z nejromantičtějších lokalit světa. Historická města a ostrůvky Benátska jsou ale ideální také na dovolenou s celou rodinou. Udělejte tedy radost sobě i svým dětem a vydejte se za nádhernými památkami UNESCO.

Benátsko vás okouzlí (nejen) historickými městy

Není snad na světě místo, které byste si se svojí polovičkou užili víc. Vydejte se do Benátska na romantický pobyt a nechte se uchvátit historickou atmosférou měst Padova či Verona. Obě města v sobě navíc skrývají připomínky příběhů o nehynoucí lásce. Nebo se vydejte rovnou do Benátek prožijte celý den plavbou na gondole a ochutnáváním fantastické italské kuchyně. Uvidíte, že mezi slavnými paláci vám místní pizza či těstoviny budou chutnat ještě o trochu víc.

Dovolenou v Benátsku si užijete také s celou rodinou. Dosyta si zde vychutnáte ta nejznámější umělecká díla v galeriích, prohlídky historických paláců a samozřejmě kopečky té nejlepší zmrzliny. Zůstane vám na ni dost peněz díky pobytu, kde budou vaše děti ubytovány zdarma. Dovolená v Benátsku tak potěší nejen vás, ale také vaši peněženku.