Dovolená v Zalakarosu

Odpočiňte si od starostí na dovolené v Maďarsku a zamiřte do Zalakarosu nedaleko Balatonu. Lázně Zalakaros mají termální bazény i spoustu atrakcí pro rodiny s dětmi.

Načítám nabídky...


Maďarské městečko Zalakaros leží asi 30 km od známého jezera Balaton. Je ideálním místem pro páry i rodiny s dětmi, které si chtějí užít lenošení v termálech, ale místo profláknutých a přeplněných míst uvítají klid a pohodu. Jak by také ne, když je Zalakaros nejmenším městem Maďarska.

Zalakaros - kraj vinic a termálních lázní

Termální lázně Zalakaros se pyšní tím, že získali 5* od Evropské lázeňské asociace a tím se zařadili mezi špičkové termály v Evropě. Kromě různých vnitřních a venkovních bazénů tu nechybí i bohaté vyžití pro děti a dospělé - Dětský svět Vodoucha s 60 atrakcemi, Skluzavkový park Adrenalin s tobogány, Rodinný tobogánový park a řada dalších lákadel.

Kromě termálů v Zalakarosu najdete také Léčebné centrum s bazény a zahradou, dopřát si tu můžete různé léčebné procedury. Pokud si zvolíte ubytování v Zalakarosu s wellness těšte se také na lenošení v bazénech, vířivce či sauně přímo na hotelu!

Zalakaros toho však nabízí více než jen termální lázně. Můžete si tu užít romantické procházky ovocnými sady a podél vinic. Na výlet se můžete vydat k menší verzi Balatonu, kterou je jezero Kis-Balaton.