Dovolená v Kladské kotlině

Nechte se očarovat Kladskou kotlinou. V tomto pestrém regionu se snoubí autentická příroda, bohatá historie a prvotřídní lázně. Stolové a Bystřické hory, lázeňská střediska Kudowa-Zdrój nebo Dušníky – to jsou největší lákadla jihozápadního Polska. Vyberte si pobyt v Kladské kotlině a propadněte jejímu svéráznému kouzlu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Spa Medical Dwór Elizy *** na jihu Polska jsme si manželem a dcerkou moc užili. Obrovskou výhodou je poloha hotelu – jen 19 km od hranic s Českem, a navíc se nachází v krásném prostředí. Pokoj s přistýlkou poskytoval dostatek prostoru pro tři hosty. Měli jsme z něj výhled do lázeňského parku, kam jsme moc rádi chodili na procházky. Snídaně i večeře podávané v moderní restauraci měly formu chutného a bohatého bufetu. Každý z nás si tedy při snídani i večeři dopřál podle vlastní chuti a všichni jsme byli nadmíru spokojení.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Zákaznická podpora

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Stačí jen přejet hranice s Polskem a ocitnete se v krásné krajině Kladské kotliny. Populární oblast láká na panenskou přírodu i lázeňská střediska, a tak si tu na své přijdou jak milovníci relaxu, tak aktivní výletníci. Co na pobytu v Kladské kotlině podniknout?

Co vše vám přinese pobyt v Kladské kotlině? Lázně, přírodu a spoustu vyžití

Kladská kotlina se nachází na jihu Polska a obklopují ji Orlické, Bystřické a Stolové hory. Oblast tak nabízí spoustu příležitostí k aktivnímu vyžití všeho druhu. Turistika, lyžování, cyklistika nebo běžky – každý si tu vybere to své.

Vydejte se třeba na horu Velká Hejšovina nebo se zatoulejte do Bludných skal, jen dejte pozor, abyste z tohoto skalního bludiště našli zase cestu ven. Je libo ještě více adrenalinu? Pak zavítejte na bobovou dráhu nebo lanové centrum v Polanicy.

V Kladské kotlině vyvěrají minerální prameny, jejichž léčebnou sílu si můžete otestovat v lázních Kudowa Zdrój nebo Duszniki Zdrój. Užijete si tu pohádkové wellness pobyty, které prospějí vašemu tělu i duši. Těšit se můžete na procházky lázeňským parkem, relax ve vířivce či sauně a profesionální procedury.